ВР знайшла спосіб зробити житло доступним

Верховна рада ухвалила закон, в якому можливі шляхи отримання доступного житла.

ВР ухвалила закон про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі. За відповідне рішення проголосували 410 депутатів з 445 зареєстрованих у залі.

Відповідно до закону, підтримка будівництва доступного житла здійснюється шляхом сплати державою першого внеску за рахунок бюджетних коштів у розмірі 30% вартості будівництва (придбання) доступного житла. Іншу частину вартості житла сплачують громадяни, які уклали договори про будівництво та отримання житла за державної підтримки — за власні кошти або за кошти іпотечного кредиту.

Законом передбачаються об'єкти інвестування доступного житла, шляхи здешевлення вартості його будівництва, вимоги до банків-учасників програми та порядок здійснення оренди доступного житла з викупом.

Крім того на термін дії цього закону встановлено обмеження розміру кошторисного прибутку до 10% від прямих і загально виробничих витрат з будівництва рівень рентабельності 10% від вартості матеріалів та виробів, в тому числі будівельних конструкцій, що використовуються в будівництві об'єктів програми.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: