Врадіївку трусять "спадкоємці Дрижака": нові напади підтверджує прокуратура
За останній тиждень силовики побили вже двох людей.
"Спадкоємці Дрижака" продовжують злодіяння у Врадіївці / © Псковская Лента Новостей
У Врадіївці продовжується міліцейське свавілля. Двоє міліціонерів били та душили юнака, а колишній "правоохоронець" зламав носа та вилицю місцевому таксисту. У прокуратурі вже знайшли перші підтвердження цим фактам, пише Сегодня.
"Мого сина 15 серпня побили двоє міліціонерів. Вони були одягнені в цивільне, похитувалися, один з них показав посвідчення. Що саме сталося, я точно не знаю. Але є інформація, що один з них накинув на шию синові ремінь і став душити, потім удвох били. Зараз син лежить у лікарні зі струсом мозку, весь чорний. Ми написали заяву в міліцію, спілкувалися з їхнім начальником. Пізніше я дізнався, що цих двох звільнили", - розповів виданню батько постраждалого Леонід Русавський.
Іншого постраждалого двічі побив колишній міліціонер.
"Я приїхав на виклик. Пасажир відкрив двері і вдарив мене в обличчя. Через годину він мене зустрів - вдарив в ніс і зламав виличну кістку. Мені поставили титанові пластини", - розповів Сергій Левицький, який підробляє в місті таксистом.
Міліція відкидає звинувачення та переконує, що до них ніхто не скаржився. Але у виданні переконують, що прокуратура вже знайшла перші підтвердження цим історіям.
Нагадаємо, що жертва ґвалтівників із Врадіївки Ірина Крашкова хотіла б, щоб злочинців кастрували. Місцевих міліціонерів Дрижака та Поліщука звинувачують у нарузі над жінкою та замаху на вбивство.