Врадіївські міліціонери могли спланувати зґвалтування Крашкової

Врадіївські міліціонери могли спланувати зґвалтування Крашкової

Зґвалтування Ірини могли спланувати / Фото: hartlepoolunited.co.uk

Вони спеціально викликали таксиста і змушували бити Ірину.

Історія зі зґвалтуванням Ірини Крашкової у Врадіївці, що спровокувала всенародний бунт проти міліції, обростає новими подробицями.

Як пише газета "Комсомольская правда в Украине", врадіївські міліціонери могли спланувати зґвалтування Крашкової.

Газеті вдалося знайти людей, які розповіли, що напад на Ірину не був спонтанним, як вважалося раніше.

Наречена арештованого Євгена Дрижака - Юлія Ткачук - розповідала, що чотири роки тому Крашкова нібито намагалася "видерти" з родини її батька, через що були масштабні скандали.

За версією Ткачук, Ірина підставила Дрижака, щоб помститися їй за те, що не дозволила цього зробити. Після цього Дрижак ніби вирішив Крашкову "наказати". Разом зі своїми спільниками він визвав на дискотеку таксиста (нібито свого знайомого - ред.) і змушував його бити Ірину.

Однак, як зазначає видання, це не більше, ніж версія.

Водночас, друзі Євгена Дрижака намагаються відбілити його репутацію, досі вважаючи його непричетним до зґвалтування. На їх думку, Євгена хочуть зробити крайнім.

Проте сумнівів у тому, що Дрижак ґвалтував Ірину, вже немає, зазначає видання. 5 липня суд ухвалив взяти під варту четвертого фігуранта резонансної справи - майора Михайла Кудринського.

Нагадаємо, заступника начальника Врадіївського райвідділу міліції було затримано за підозрою у спробі "прикрити" своїх підлеглих, підозрюваних у побитті та зґвалтуванні Ірини Крашкової.

Рішенням Центрального районного суду Миколаєва, за поданням прокуратури, заступника начальника Врадіївського райвідділу міліції утримуватимуть під вартою до 31 серпня.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 365 (перевищення службових повноважень) КК України.

Як повідомлялося раніше, у четвер 4 липня, мешканці Врадіївки масово носили скарги на місцевих міліціонерів заступнику міністра МВС.

Повʼязані теми:

Наступна публікація