Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Врятовані лисенята з капкану отримали новий дім і готуються до повернення в дику природу

Аліса та Микита житимуть у великому і зручному місці.

Новий дім для лисенят. На Чернігівщині двоє врятованих маленьких звірів місяць живуть на приватному подвір‘ї. ТСН про них уже розповідала і тоді родина, що прихистила знайд, попросила допомогти знайти зоопарк.

Літня кухня на приватному подвір'ї в селі на Чернігівщині. Тут уже декілька тижнів живуть двоє лисенят - Аліса та Микита. Їх родина Василя та Світлани врятували знайд з капкана. Дівчинці лікували лапу. 

Жінка зізнається, що в селі з них з чоловіка глузують. Через те, що врятували малюків. Та просять ТСН допомогти знайти їм новий притулок. Журналісти обдзвонюємо зоопарки по всій Україні. Прихистити рудих погоджуються на Харківщині. Ветеринар, що оглянув малеч підтверджує, що зараз ці звірі не придатні до життя на волі.

 "Вони не пристосовані до полювання, і, тому з віком це, ну, якщо вони раптом втечуть, а вони втечуть обов'язково, вони можуть загинути", - каже ветеринар.

ВідеоЛисенят, яких врятували на Чернігівщині, перевезли до еко-парку на Харківщину

Двоє врятованих маленьких звірів місяць живуть на приватному подвір'ї. ТСН про них уже розповідала у травні. І родина, що прихистила знайд, попросила допомогти знайти зоопарк, де про них подбають. Подробиці переїзду двох лисенят - Аліси та Микити – у сюжеті ТСН.

Лисенят, яких врятували на Чернігівщині, перевезли до еко-парку на Харківщину

Після огляду звірятам колять трохи снодійного, аби вони легше перенесли 5-годинний переїзд. На місці їх зустрічають та переносять до просторого вольєру.

В еко-парку звірі уважно спостерігають за новими рудими сусідами. Тепер Аліса та Микита житимуть у великому і зручному місці.

"Вакцинувати будемо комплексною вакциною, обов'язково, тому що це псові. Будемо лисенят соціалізувати, скажімо так, до зовнішнього середовища - це такий цікавий процес. У нас є в глибокому лісі великий вольєр. Будемо підсипати зерен для того, щоб почали мишки приходити за цими зернятками і у лисиць тоді з'явиться процес полювання", - розповідають в парку.

В еко-парку кажуть, якщо побачать, що лисенята після реабілітації готові до самостійного життя без опіки людини, відпустять їх у дику природу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції