Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Врятовані з Драгобрату лижники розповіли, як заблукали та три дні виживали в горах

Євген та Людмила не готові найближчими роками повторити подвиг.

Врятовані на Драгобраті туристи Євген Книш та Людмила Бикова цієї ночі приїхали до Києва. Закохані вихідними заблукали в горах. І три дні  майже без їжі жили у будиночку вівчарів, поки  їх не знайшли рятувальники, йдеться у ТСН.12:00.

Трохи схудлі, але щасливі, українські туристи Женя і Люда виходять з поїзду "Рахів-Київ". Кажуть, досі до кінця не усвідомлюють, що могли загинути в Карпатах.

"Дуже багато людей гине через те, що там немає зв'язку. Шок відкрився, коли вже нас знайшли. Спасибі рятувальникам", - каже Євген.

ВідеоУкраїнські лижники, які заблукали у горах Драгобрату, повернулися до Києва

Закохані Євген Книш та Людмила Бикова вихідними заблукали в горах. Ішли на лижах гірськими трасами і повернули не в той бік. Врешті побачили будиночок вівчарів, де і пересиділи три дні, поки їх не знайшли рятувальники. В столицю Женя і Люда приїхали схудлими, але в доброму гуморі.

Українські лижники, які заблукали у горах Драгобрату, повернулися до Києва

Вихідними вони йшли на лижах гірськими трасами і  повернули не в той бік.

"Ми з'їхали вниз і піднятися нам не вдавалося. Тоді ми поїхали прямо, думали зможемо об'їхати трохи", - кажуть лижники.

Блукали весь день і лише під вечір побачили будиночок вівчарів. Той їм і став домівкою на найближчі три дні.

"Насправді, там можна вижити", - ділиться Люда.

Рятувальникам про зниклих туристів родичі повідомили лише на третій день. Ті одразу розгорнули пошукову операцію. Знайшли туристів швидко. Виявилось, весь час Женя і Люда харчувалися тільки хлібом, що знайшли в хатинці, а також горіхами та родзинками, що були в них із собою. Із приладдя мали лише запальничку, якою розпалювали дрова, й топили кригу, щоби пити воду.

Від екстремальних пригод, кажуть Женя і Люда,  вони вже відійшли. Нині обидва повертаються на роботу. В Карпати, зізнаються, якщо й повернуться, то нескоро і лише влітку. 

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Залиште свій коментар

Вибір редакції