Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Врятований однолітком Микита повернувся в Україну після важкої операції за кордоном

Зустріч хлопчика в аеропорту перетворилася на свято.

Історія порятунку маленького Микити, котра об'єднала українців, має гарне продовження. Хлопчик повернувся в Україну після пересадки кісткового мозку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Аеропорт "Бориспіль", зона прильоту, серед метушливого натовпу цього хлопчика видно здалеку – він із нетерпінням чекає. "Цілий вік. Два віки. Три віки", - каже він. Шість місяців тому тут, у Борисполі, Лука розплакався, коли прощався з Микитою, своїм найкращим другом. Той їхав до Польщі на лікування.

ВідеоЗ лікування у Польщі повернувся 9-річний Микита, за порятунком якого спостерігала вся країна

Сьогодні в двох маленьких хлопчиків - свято. Вони знову зустрілися. Микита - хлопчик, якого від смерті рятували всі ви, після пересадки кісткового мозку повернувся в Україну. Це була фантастична зустріч. Що пережив Микита та його друг, зрозуміли в аеропорту всі без слів. Малих зустрічали оваціями. Емоції важко було стримувати. 

З лікування у Польщі повернувся 9-річний Микита, за порятунком якого спостерігала вся країна

Тепер Микита збирається додому. Польські лікарі результатом своєї роботи задоволені. "Лікування пройшло нормально, немає жодних приводів прогнозувати якісь проблеми у майбутньому. Микита дуже швидко відновлюється", - кажуть вони. А ще взимку в Україні йому майже не давали шансів на одужання. Діагноз - рак крові. Допомогти Микиті могла лише трансплантація кісткового мозку від нерідного донора. В Україні таких не роблять.

На операцію потрібно було 100 тисяч євро – сума, непосильна для родини. Лука, друг Микити, береться його рятувати. ТСН розповіла цю історію друзів – і за кілька тижнів завдяки небайдужим глядачам вдалося зібрати понад 4 мільйони гривень. Микиту врятовано.

Фотогалерея ТСН Сніданок з 1+1, Квартал 95 і Дмитро Комаров допомогли зібрати гроші на лікування важкохворої дівчинки (4 фото)

Тепер головна рекомендація лікаря – якнайшвидше повертатися до нормального життя, тобто більше гуляти, спілкуватися з друзями та наздоганяти шкільну програму, аби вже за рік повернутися до школи. Увесь час Микиту супроводжують українські дипломати, які всі ці півроку піклувалися про цього особливого пацієнта.

Після перельоту Микита дуже виснажений і не очікує, що хтось його зустрічатиме. Аж тут: "Руки вгору, це поліція Маямі! З поверненням!". Цим двом аплодує весь термінал, а вони здивовані та спантеличені. Пошепки друзі кажуть, що понад усе мріють зачинитися вдома у дитячій на кілька годин і нікого не пускати, щоб наговоритися та награтися. І навіть повертатися до навчання Микита готовий, за деяких умов – щоби вчителі приходили додому, а навчатися можна було разом із Лукою.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар

Вибір редакції