Припинено пошуково-рятувальну операцію екіпажу затонулого судна Salla-2

Пошук українських моряків - екіпаж судна складався із 13 громадян України - тривав 88 годин.

Моряки з Salla 2
Ynet.co.il
За інформацією Державного морського рятувально-координаційного центру Міністерства транспорту та зв'язку України, 15 грудня 2009 року об 11:15 припинено пошуково-рятувальну операцію членів екіпажу затонулого у Середземному морі судна Salla 2. Про це повідомляє прес-служба Міністерства транспорту та зв'язку.

Пошук українських моряків - екіпаж судна складався із 13 громадян України - тривав 88 годин. У результаті проведеної операції врятовано шість осіб і знайдено тіла двох загиблих. Чотирьох українських моряків знайти не вдалося.

Нагадаємо, 11 грудня 2009 року близько 21:45 за місцевим часом морський рятувально-координаційний центр м. Ларнака (Кіпр) отримав сигнал лиха з вантажного судна Salla-2, що перебувало у важких штормових умовах на відстані 115 морських миль від берегів Кіпру та близько 40 морських миль від м. Хайфа, Ізраїль. На борту судна перебувало 13 членів екіпажа, усі громадяни України. Cудно Salla-2, що за інформацією ізраїльських ЗМІ перевозило устаткування для виробництва цегли, затонуло 11 грудня 2009 р. орієнтовно о 22:00 за місцевим часом.

У пошуково-рятувальній операції, організованій морським рятувально-координаційним центром м. Ларнака (Кіпр), було задіяно ВМС і ВПС Ізраїлю, кораблі зі складу контингенту Тимчасових сил ООН у Лівані.

З початком рятувальних робіт пошуковими вертольотами знайдено один порожній рятувальний пліт і дві рятувальні шлюпки. На одній з них перебував громадянин України зі складу екіпажу судна, якого підняли на борт військового корабля ООН. Українського моряка доставили в морський порт Бейрут (Ліван), стан його здоров'я задовільний.

Судно Salla-2 (прапор Республіка Того) збудоване 1975 року, до жовтня 2009 року називалося Mira і перебувало під прапором Республіки Словаччина. Зазначене судно вісім разів затримувалося інспекціями контролю суден державою порту за порушення вимог безпеки судноплавства (три рази в Італії та по одному разу в Іспанії, Франції, Хорватії, Греції, Кіпрі).

За даними системи європейської інформаційної системи з безпеки мореплавства EQUASIS та інформаційна система Чорноморського Меморандуму BSIS з 5 листопада 2009 року судновласник та оператор судна - компанія RPTD Sold undisclosed interest.

Судно перебувало під технічним наглядом класифікаційного товариства Bulgarski Korben Registar.

Читайте також:

Шансів на порятунок сімох українських моряків із Salla 2 не залишилося

Врятований у Середземному морі український моряк: друзі тонули в нас на очах

Ізраїльські рятувальники витягли з моря п'ятьох українських моряків

Біля берегів Лівану затонуло судно з українцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: