Сотня українських вогнеборців повернулася з Греції, де врятувала від вогню два населені пункти

Сотня українських рятувальників прилетіла спецрейсом з Афін.

До України у понеділок, 16 серпня, повернувся зведений загін вогнеборців, які брали участь у гасінні лісових пожеж на території Греції.

Про це йдеться на Facebook-cторінці ДСНС України.

Зазначається, що сотня українських рятувальників прилетіла спецрейсом з Афін, який приземлився в Міжнародному аеропорту "Київ".

Від початку робіт загін ліквідував окремі осередки пожежі по фронту понад 19 тис. метрів і глибиною до 60 м, низову пожежу на площі 1,7 га та верхову площею 350 кв. метрів.

Окрім того, вогнеборці врятували два населені пункти, зокрема Спатарі та Метохи. Йдеться про 27 житлових будинків, культову споруду, 33 господарчі будівлі, зерносховище, притулок для собак, 54 вулики та стадо овець.

Також поблизу міста Каматріадес врятовано житловий будинок, 2 господарські будівлі, 13 вуликів і 23 гектари оливкового та інжирного саду.

"Імідж нашої країни, а разом з ним і нашої Служби збільшився в рази. Гасло "Слава Україні!" лунало як символ вдячності і перемоги над руйнівною стихією. Ви гідно представили свою Батьківщину і головне - вийшли з цієї битви живими та неушкодженими", - вказав голова ДСНС України Микола Чечоткін.

Як повідомлялося, 13 серпня на грецькому острові Евія спалахнула нова пожежа. Цього разу загорілося дещо південніше від району, де нещодавно вогонь знищив ліси і спалив будинки. Що відбувається в країні - читайте за посиланням.

Нагадаємо:

Новини світу: уряд Греції вирішить, як допомагати потерпілим від лісових пожеж 

Новини світу: уряд Греції вирішить, як допомагати потерпілим від лісових пожеж 

Повʼязані теми:

Наступна публікація