Врятувати Марину: у Дніпрі відбулася акція на підтримку жінки, яка вбила свого співмешканця

Врятувати Марину: у Дніпрі відбулася акція на підтримку жінки, яка вбила свого співмешканця

Врятувати Марину: у Дніпрі відбулася акція на підтримку жінки, яка вбила свого співмешканця

Жінку звинувачують у навмисному вбивстві.

У Дніпрі суд розглядатиме справу жінки, яка вбила домашнього насильника. Напередодні судового засідання  під обласною прокуратурою відбулася акція на підтримку підсудної Марини Полях.

Про це повідомляє Dnepr.info.

Сьогодні, 26 травня, під обласною прокуратурою у Дніпрі відбулася акція на підтримку Марини Полях"Врятувати Марину". Жінку звинувачують у вбивстві її співмешканця.

Учасники акції впевнені - Марина не винна, і вбивства б не сталося, якби компетентні органи вчасно відреагували на заяви жінки з приводу домашнього насильства.

"Це та жінка, яка 2 роки страждала від знущань співмешканця. Не терпіла - виганяла. Він бив вікна і забирався назад в будинок. Бив, принижував, погрожував. Вона 38 разів зверталася в поліцію. Результат - 1 адміністративна справа і штраф. Під час чергового його нападу вона взяла в руки ніж. Одне ножове поранення - і смерть. Тепер прокуратура звинувачує Марину навіть не в перевищенні самооборони - в умисному вбивстві", - розповіла Ольга Левченко.

Присутні невдоволені тим, яку статтю інкримінують жінці. Їй загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.

Захисники просять перекваліфікувати звинувачення на 118 статтю Кримінального Кодексу України: умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони. 

Завтра, 27 травня, у Дніпрі відбудеться суд у справі про вбивство. 

Нагадаємо, що у Чернігові патрульний застрелив чоловіка, який вчиняв домашнє насильство. Правоохоронець вимагав потерпілого кинути ножі, які він тримав у руках, але той не реагував.

Повʼязані теми:

Наступна публікація