Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Врятуйте мого батька, виконайте свій обов'язок". Донька політичного в’язня Бекірова звернулася до Зеленського

Жінка просить врятувати її батька.

Донька політичного в’язня Едема Бекірова просить президента Володимира Зеленського врятувати її батька.

Текст звернення Елеонора Бекірова опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

У зверненні вона пише, що її батько кримськотатарський активіст вмирає у російській в’язниці. "Я вимагаю вжити всіх заходів, щоб домогтися надання допомоги моєму батькові, домогтися його лікування і в кінцевому рахунку звільнення. Він абсолютно не винен: це знають ті, хто його заарештував і тримає в ув'язненні; знають ті, хто має намір його судити, хто повільно вбиває його",- написала Бекірова.

У тексті звернення вона написала, що Бекірова заарештували торік у грудні, повідомила про його хвороби, зокрема, ампутовану ногу, цукровий діабет, інфаркт та інвалідність. Жінка зауважила, що Європейський суд з прав людини зобов’язав Росію надати медичну допомогу її батькові, але цього не було зроблено.

За словами Бекірової, якщо під час наступного судового засідання, яке відбудеться 8 серпня, її батька залишать під вартою, то він знову почне голодування і відмовиться приймати ліки.

"Я вимагаю від Вас зробити це. Для мого батька, для мене і його рідних, для всіх, кому він був близький це не питання політики і дипломатичних домовленостей - це питання життя і смерті дорогої людини. Врятуйте мого батька, виконайте свій обов'язок", - закликала донька бранця Елеонора Бекірова.

Нагадаємо, Бекіров зник в окупованому Криму 12 грудня 2018-го. Попри погане самопочуття, він поїхав туди, аби відвідати родичів і стареньку матір. Потім виявилося, що Бекірова доправили до будівлі ФСБ РФ в Сімферополі, йому висунуто звинувачення у зберіганні боєприпасів. Чоловіка затримали за його проукраїнську позицію, переконані його родичі. 13 грудня так званий Київський районний суд Сімферополя заарештував на два місяці активіста Едема Бекірова за підозрою у зберіганні боєприпасів. 

ВідеоПолітв'язень Бекіров може не пережити дорогу до російського суду - адвокат

Суддя направив справу для розгляду за 120 кілометрів - у суд в кримському Красноперекопську. Начебто в тому районі російське ФСБ знайшло схованку з боєприпасами, в зберіганні яких обвинувачують Бекірова.  Адвокат Олексій Ладін побоюється, його підзахисний просто не витримає поїздки в автозаку розбитими дорогами.  

Політв'язень Бекіров може не пережити дорогу до російського суду - адвокат

Залиште свій коментар

Вибір редакції