Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ВРЮ закликала призупинити членство Гречківського, викритого на вимаганні півмільйонного хабара

Павло Гречківський не працюватиме до завершення розслідування.

ВРЮ пропонує призупинити діяльність викритого хабарника, якого, як стало відомо, звати Павло Гречківський, до завершення розслідування. Про це йдеться в повідомленні на сайті Вищої ради юстиції.

"ВРЮ керується принципом нульової толерантності до корупції. Будь-які прояви впливу на суд і суддів, в тому числі через корупційні механізми, є неприпустимими", - йдеться у повідомленні.

У Вищій раді юстиції також сподіваються на швидке та об'єктивне розслідування.

"Також висловлюємо надію, що ця ситуація не буде використана в політичних цілях, у тому числі неправомірного впливу на ВРЮ", - йдеться у повідомленні на сайті.

Крім того, як повідомляє Українська правда, підозрюваний член ВРЮ близький до нардепа БПП Олександр Грановського і займався питаннями, пов'язаними з Госпсудом. Також повідомляється, що Гречківський та заступник голови Вищого господарського суду Артур Ємельянов є співвласниками заповідної землі на Жуковому острові в Києві.

Водночас за даними, які наводить Страна.ua, Гречківський є людиною, близькою до екс-прем'єра Арсенія Яценюка і бізнесмена Миколи Мартиненка.

Нагадаємо, сьогодні, 21 вересня, одного з членів Вищої Ради юстиції Павла Гречківського викрили на вимаганні хабара на суму у 500 тисяч доларів. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко. Вказаний чиновник запросив кругленьку суму за незаконний вплив на судове рішення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції