Все більше українців хочуть бачити президентом Тягнибока

Рейтинги лідера ВО "Свобода" Тягнибока за останній рік з 1% до кінця року зросли до 4,5-5%. Його популярність поширюється навіть на Сході.

Директор центру соціальних і маркетингових досліджень "Соціс" Микола Чурилов відзначає: щомісячно зростають рейтинги лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока.

"Рейтинги лідера ВО "Свобода" Тягнибока за останній рік з 1% до кінця року зросли до 4,5-5% і спостерігається зростання до нього довіри з боку населення не лише в західних та центральних регіонах, але й у східних", - зазначив соціолог.

Він також зазначив, що близько 16% українців у Західній Україні готові підтримати кандидатуру Тягнибока на посаду президента країни, якби вибори відбулися у найближчу неділю.

Зазначимо, що електоральні успіхи Тягнибока відзначають навіть його політичні опоненти з Партії регіонів.

Зокрема, перший заступник голови Партії регіонів Володимир Рибак назвав лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока зразком націоналіста. "Це - зразок націоналіста, який вболіває за Україну. Нічого поганого не можу сказати про це", - зазначив Рибак.

"Але там у нього є ортодокси, які починають розповідати, що українці (а я сам українець) - найвища нація. І чути гасла, які були б прийнятні в 1932-33 роках у Німеччині. Ось це страшно", - додав він.

Читайте також:

Віктор Янукович записався до партії Тягнибока

Тягнибок передрік повторення 1937 року: з доносами та залякуваннями

Депутати Тягнибока вимагають скасувати російську попсу в поїздах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: