"Все, що говорять по телевізору - все пі*дьож, я хочу залишитися тут": російський полонений розповідає, як потрапив до України
Російський солдат здивований асфальтом та освітленням в українських селах.
Фото: скрин з відео
Російський танкіст – 20-річний Андрій Чеботаревський, якого взяла в полон Гнідинцівська самооборона у районі Брагинців Чернігівської області, хоче залишитися в Україні. Солдат розповідає, як він потрапив в Україну.
Відео опублікували на сайті "Суспільного".
Він розповідає братові, що їхню роту відправили до Воронезької області, потім – в Бєлгород. Уже там солдати почали хвилюватися, на що їх запевнили, що участі в бойових діях вони не братимуть. Однак це була брехня.Після того, як розбили роту Андрія, той три дні ходив лісами й врешті здався у полон.
"Я сам підійшов, попросив, до кого підійти, щоби не вбили, нічого. У мене все добре. Нам, коли говорили в Росії, що тут є бандерівці, які своїх же бомбардують. Знаєш, як тут насправді все відбувається? Наші війська містами хе*ачат. А нам зовсім зовсім іншу хе*ню говорили.
Я зараз тут, у мене все гаразд. Найголовніше - ти не хвилюйся, якщо тітці похоронка прийде або ще щось, просто скажи їй, що я тобі дзвонив, у мене все добре, я живий-здоровий", - говорить братові росіянин.
На кадрах російський солдат розповідає, що до нього в Україні ставляться добре: довезли на машині, вмили, нагодували, дали теплий одяг. Окупант здивований, що в українських селах прокладений асфальт і є вуличне освітлення.
"І всім скажи ось, усім, хто у нас є – родичам, не родичам, скажи: те, що говорять по телевізору – все пі*. Насправді, тут все по-іншому. Тут люди добрі: на машині довезли, я сиджу тут, мене вмили, мені куртку дали – я зараз у теплі. Я ситий, нагодований. Я тобі можу сказати одне – те, що казали нам – це все пі*дьош. Я не розумію, нахера все це було сказано, що нам говорили там у Росії. Дороги у них, серйозно, по селах скрізь – асфальт, з освітленням. Все, що по телевізору показували - все пі*дьош, я сам особисто тут перебуваю", - каже Андрій.
Я серйозно говорю – я не знаю, чи повернуся я до Росії. Я тут хочу лишитися. Тому що тут серйозно набагато краще, ніж у нас. Кажуть те, що, типу, свої, типу, херачат. Пі*деж, це наші війська хе*ачат містами. Я в такому шоці перебуваю, я тобі серйозно говорю. Нам навіть не говорили – як і куди. Якщо рідним похоронка прийде – скажи, що в мене все добре, що я живий-здоровий. Я реально, Дань, я в такому ах*е знаходжуся від того, що у нас там кажуть і що тут насправді", - говорить полонений.
Втрати росіян, які воюють проти України:
За орієнтовними даними Генштабу Збройних Сил України, від ранку 24 лютого до 6:00 28 лютого військам країни-загарбника Росії були завдані такі втрати:
В особовому складі - 5710 осіб, полонених - 200.
Знищено та пошкоджено літаків – 29 од;
гелікоптерів – 29 од;
танків ‒ 198;
ББМ ‒ 846;
артилерійських систем – 77;
засоби ППО - 7;
РСЗВ - 24;
цистерн з ПММ - 60;
БПЛА оперативно-тактичного рівня - 3;
катери – 2 одиниці;
автомобільної техніки - 305.
З чого почалося російське військове вторгнення до України:
21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання "незалежності" "ДНР" та "ЛНР".
22 лютого Рада Федерації РФ остаточно ратифікувала договори про визнання "ЛДНР".
22 лютого Рада Федерації Російської Федерації задовольнила звернення президента РФ Володимира Путіна й дозволила використання армії за кордоном. Це, по суті, був дозвіл Путіну розпочати війну проти України.
ЄС, США, а також інші країни одна за одною заявляють, що не визнаватимуть "незалежність" "ЛДНР" та запроваджують санкції.
Як починалася війна Росії проти України:
Рано-вранці 24 лютого президент РФ Володимир Путін у відеозверненні оголосив про "спеціальну військову операцію" щодо "захисту" Донбасу.
Одразу ж було чути вибухи у великих містах України - Росія на чолі з Путіним розпочала війну проти України. Обстріли українських міст та сіл тривають.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що на всій території України вводиться воєнний стан.
Протягом 24 лютого через російські обстріли загинули 137 українських військових та цивільних людей.
28 лютого відбувся перший раунд переговорів між Росією та Україною.
28 лютого Зеленський підписав заявку на членство України в Європейському Союзі.
Росія завдає ударів по цивільному населенню:
У Києві російська ракета влучила у багатоповерхівку: фото та відео
Наслідки обстрілу Росією житлового будинку в Києві: двоє загиблих та шестеро тяжко поранених (відео)
Який вигляд має київська багатоповерхівка після нічного ракетного обстрілу: фото, відео
Російські війська обстріляли Харків – вулиці міста вкрили снаряди, що не розірвались
Російські окупанти ракетами обстріляли Бровари, є поранені: відео
Після переговорів Росія запустила по Києву балістичні ракети: відео потужного вибуху.