"Все, я хочу бути там": у Міккі Рурка розповіли, чому він обрав місцем поховання село в Україні

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Все, я хочу бути там": у Міккі Рурка розповіли, чому він обрав місцем поховання село в Україні

Фото: Associated Press

Оточення актора з розумінням відреагувало на таке рішення.

Голлівудський кіноактор Міккі Рурк зажадав бути похованим в українському селі, аби залишитись "наодинці з природою у тихому місці".

Про це 19 серпня ТСН.ua розповів помічник американського актора Дмитро Корнійчук.

Він каже, що Рурк знає про його сім'ю та часто бачив фото і відео з України. Саме рішення про місце поховання він прийняв після смерті дідуся Корнійчука, який проживав у Загірцях Хмельницької області.

"Я йому показав Загірці, яка там природа, показував фото та відео. І ось, коли дідусь помер, він (прим. Міккі Рурк) каже: "все я хочу бути там". Я запитав чому. Він відповів: "Я не хочу бути в Лос-Анджелесі коли це станеться, аби не турбували. Хочу бути в гарному, тихому місці наодинці з природою", - пригадує розмову помічник кінозірки.

За словами Дмитра Корнійчука, оточення актора відреагувало на таке рішення спокійно, а Рурк ще раз підтвердив серйозність намірів та нещодавно попросив "придивитися йому місце на кладовищі".

"Він мені написав, щоб коли я буду на кладовищі подивився місце. Чесно кажучи, я думав, що він про це забуде, але ні. Я йому казав, що ось їду до своїх родичів, а він попросив обрати місце поруч з Талімоном (прим дідусь Корнійчука), посадити гарне дерево та поставити лавку", - додав він.

Нагадаємо:

  • Ще минулого року 67-річний Міккі Рурк заповів поховати його в українському селі.
  • Цього тижня до села Загірці Хмельницької області прилетів помічник Міккі. Дмитро Корнійчук обрав місце на кладовищі для легендарного актора та боксера.
Наступна публікація