Вселенський патріархат благословив Тимошенко на служіння Україні

Тимошенко на зустрічі із делегацією Вселенського патріархату погодилася, що Україні потрібна єдина церква, але влада в це втручатися не буде.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко зустрілася з делегацією Вселенського патріархату .

А саме - із митрополитом Франції (Гальським) Еммануїлом, старшим секретарем Священного Синоду Вселенського Патріархату, архімандритом Елпідофором (Ламбрініадіса) і священиком Василем Папафанасіу.

Під час зустрічі Тимошенко повідомила, що підтримує ідею відкриття в Києві постійного представництва Вселенського патріархату і висловила переконання, що цю благородну справу отримає в Україні підтримку від усіх церковних конфесій, від всіх гілок влади і від представників всіх політичних сил.

Тимошенко підкреслила, що для України об'єднання православ'я було б епохальною подією. У той же час, за її словами, об'єднання всіх православних конфесій в Єдину Помісну Православну Церкву має відбуватися еволюційно, без будь-якого тиску, зокрема з боку влади.

Прем'єр-міністр повідомила, що уряд України налагодив системну співпрацю з Всеукраїнською радою церков і жодного рішення, пов'язаного з функціонуванням релігійних організацій, не постановляє без узгодження з цим Радою.

У свою чергу Митрополит Еманнуіл передав Прем'єр-міністру України вітання від Вселенського патріарха Варфоломія і відзначив, що Вселенський патріархат підтримує і благословляє її на служіння Україні і добрі справи в ім'я своєї країни.

"Ми підтримуємо Вас у Вашій боротьбі і Ви маєте благословення Священного Синоду. І пам’ятайте, що спочатку була хресна мука, а потім – воскресіння", - сказав митрополит.

Також він зазначив, що Тимошенко відома у світі тим, що послідовно виступає за об’єднання українських церков. "Ми благословляємо вас також на продовження праці у цьому напрямку".

Нагадаємо, нещодавно Віктор Янукович отримав благословення у президенти.

У ході робочої поїздки по Черкаській області лідер Партії регіонів відвідав Свято-Покровський Красногорський жіночий монастир і там ігуменя Агапія благословила лідера регіоналів на нелегку долю президента.

Читайте також:

Януковича благословили в президенти в жіночому монастирі

Київський і Московський патріархат домовилися про продовження діалогу

Ющенко приведе в Україну Константинопольський патріархат

Московський патріархат: власна церква Україні не потрібна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: