Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Всесвітній конгрес українців закликає весь світ визнати Голодомор в Україні актом геноциду

Пам'ятні заходи від конгресу триватимуть рік.

Всупереч спробам комуністичних владних структур знищити український народ і спробам дезінформувати і стерти з людської пам'яті злочин Голодомору, сьогодні правда про нього добре задокументована.

На цьому наголошує Всесвітній конгрес українців в своїй заяві з нагоди 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років, текст якого переданий «УНІАН».

«У суботу, 25 листопада, міжнародне співтовариство приєднається до світового українства у вшануванні жертв Голодомору 1932-33 років - геноциду українського народу, який залякав, але не зламав українську націю в своєму прагненні жити в гідність і на волі», - йдеться в документі.

У ВКУ повідомили, що вони починають пам'ятні заходи до 85-х роковин Голодомору, які пройдуть протягом року і завершаться в листопаді 2018 року.

«Обов'язок кожного, хто живе у вільному світі, врахувати уроки Голодомору не тільки з метою підтримки українського народу, а й для захисту принципів правди, демократії та основних прав людини», - підкреслюється в заяві.

Конгрес закликає міжнародне співтовариство зміцнити свої зусилля, спрямовані на подальше підвищення міжнародної обізнаності про Голодомор і сприяння визнання Голодомору актом геноциду всіма урядами держав світу і Організацією Об'єднаних Націй.

«ВКУ також закликає всіх нащадків жертв Голодомору стати голосом членів сім'ї, які більше не можуть говорити самі за себе. Нам треба помолитися за душі жертв Голодомору, запалити свічку пам'яті про них і розповісти їх спогади », - додали автори заяви.

Залиште свій коментар

Вибір редакції