Всі члени наглядової ради НАК "Нафтогаз" подали у відставку

Дата публікації
Перегляди
3140
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Всі члени наглядової ради НАК "Нафтогаз" подали у відставку

У ЄС серйозно стурбовані останніми подіями у "Нафтогазі".

Усі члени наглядової ради "Нафтогазу" подали письмові повідомлення про дострокове припинення своїх повноважень - воно набуде чинності 14 травня 2021 року.

Про це йдеться у заяві наглядової ради, опублікованої на сайті компанії.

"Сьогодні всі члени наглядової ради, які були присутні під час позачергового засідання, подають компанії письмові повідомлення про дострокове припинення своїх повноважень як членів наглядової ради. Відповідно до корпоративних процедур, які діють наразі в компанії, припинення повноважень набуде чинності 14 травня 2021 року", - йдеться у заяві.

Наглядова рада зібралася для проведення позачергового засідання як тільки її повноваження були поновлені для того, щоб забезпечити безперервність належного корпоративного врядування компанії:

"Ми провели зустріч з новопризначеним керівником та членами правління. Останні висловили свою занепокоєність стосовно можливості виконувати свої повноваження надалі", - пишуть на сайті.

У наглядовій раді додали, що "скористаються наступними двома тижнями від часу подання повідомлень про припинення повноважень для надання підтримки компанії, наскільки це можливо, і щоб забезпечити належну передачу повноважень".

Нагадаємо, що:

  • 28 квітня Кабмін звільнив голову НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва;
  • У той самий день Юрія Вітренка призначили в.о. голови "Нафтогазу";
  • Ексочільник "Нафтогазу" Коболєв прокоментував своє звільнення. 

 

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Дата публікації
Перегляди
3140
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація