Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Всі дільниці отримали виборчі бюлетені – голова ЦВК

Дільниці запрацювали з 8 ранку.

Усі 100% дільничних виборчих комісій отримали бюлетені для голосування на виборах президента України 21 квітня від окружних виборчих комісій. Про це повідомила глава ЦВК Тетяна Сліпачук на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Усього було передано бюлетені для голосування на майже 30 тис. дільниць", - повідомила вона.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

 

ВідеоПередвиборчі дебати: як усе розпочиналося на "Олімпійському"

За 10 хвилин до початку дебатів на стадіоні з'явився кандидат у президенти, чинний президент Петро Порошенко. До сцени він пройшовся, вітаючи за руки своїх прихильників. І на доріжці стадіону модератори провели жеребкування. Команда чинного президента обрала Герб, команда Володимира Зеленського - Лаври. Першим розпочати дебати отримав право кандидат у президенти Зеленський.  

Передвиборчі дебати: як усе розпочиналося на "Олімпійському"

Залиште свій коментар

Вибір редакції