Всі російські вивіски у Запоріжжі до приїзду Ющенка заклеїла прокуратура

Прокуратура відреагувала на попередню критику президента та вирішила вдруге не нервувати його російською мовою на вулицях.

Виконавчий комітет Запорізької міськради пояснив, що російськомовні написи в місті перед візитом президента Віктора Ющенка було заклеєно за дорученням прокуратури.

Як повідомив представник запорізької мерії, 18 вересня, під час попереднього візиту до Запоріжжя, Ющенко звернув увагу на те, що в місті масово не виконується законодавство про рекламу, яким передбачено, що всі написи рекламно-інформаційного характеру повинні бути державною мовою, але можуть бути продубльовані поруч іншою мовою.

У зв'язку з цим прокуратура Запорізької області почала перевірку дотримання законодавства суб'єктами господарювання Запоріжжя. За повідомленням обласної прокуратури, оскільки факти порушення цього законодавства набули в Запоріжжі масового характеру, правоохоронні органи почали перевірки.

За словами представника мерії Запоріжжя, міська прокуратура напередодні візиту Ющенка доручила комунальним службам міста завісити російськомовні написи на маршруті переміщення Президента по місту.

Після від'їзду Ющенка маскування зняли.

Нагадаємо, вісі вивіски та рекламні оголошення російською мовою в Запоріжжі було заклеєно папером і шматками тканини 10 жовтня до візиту президента.

Ющенко приїхав у Запоріжжя, щоб взяти участі у святкових заходах, присвячених 70-річчю області та Дню міста.

Читайте також:

У Запоріжжі до приїзду Ющенка заклеїли всі вивіски російською

У Черкасах заборонили вивіски російською мовою

Міносвіти заперечує, що вчителів звільнятимуть за російську мову

Вчителів зобов'язали розмовляти виключно українською мовою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: