Всі самовільні забудови в Криму знесуть

До грудня 2007 року в Криму мають бути ліквідовані всі самовільно побудовані споруди.

Кримські татари
УНІАН
Рішення про швидке знесення самовільних забудов може призвести до нових конфліктів у Криму.
Прокуратура Криму разом з Головним управлінням Міністерства внутрішніх справ України в Криму доручили Державній виконавчій службі інвентаризувати та звільнити від самовільних будівель територію Криму до 1 грудня 

Про це в п'ятницю повідомив прокурор Криму Віктор Шемчук під час внесення доповнень у проект протоколу спільної колегії Головного управління МВС і прокуратури Криму. 

"У проект протоколу рішення колегії записати: проінвентаризувати і звільнити від самозахоплень ділянки, на які видані державні акти, і притягнути до ивідповідальності тих, хто встановлює на них незаконні будівлі. Рішення виконати до 1 грудня", - сказав Шемчук.

 З його слів, невиконаними залишаються 12 рішень судів зі звільнення земель, приналежних юридичним або фізичним особам у Сімферопольському районі, 58 рішень - у Судаку, 12 - у Сімферополі й одне в Алушті - на вулиці Ювілейній. 

"Рішення судів будуть виконуватися, для забезпечення безпеки їх виконання будуть залучатися як підрозділи главку МВС України в Криму, так і внутрішніх військ", - повідомив Шемчук. 

Нагадаємо, в листопаді поточного року в Криму сталося два серйозних конфлікти через землю.

1 листопада сталися зіткнення на вулиці Балаклавській у Сімферополі. 6 листопада на плато Ай-Петрі проводилося знесення самовільних будівель бізнесменів - кримських татар. 

Обидва інциденти призвели до сутичок кримських татар із представниками правоохоронних органів. 

ВідеоЗемельні проблеми в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: