Всі школи і садочки Києва відновлюють традиційну роботу: названо дату

Дата публікації
Перегляди
1190
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Всі школи і садочки Києва відновлюють традиційну роботу: названо дату

Фото: УНІАН

Але в КДМА допускають можливість переведення дітей на онлайн навчання, якщо буде потреба.

Школи і дитячі садочки Києва відновлюють традиційно роботу від 15 лютого, незважаючи на рекомендації МОН. Відповідне рішення ухвалила столична влада, заявивши, що рясні снігопади припиняться, прийде морозна погода і комунальники за вихідні налаштовані подолати наслідки опадів, щоб місто повернулося до звичного ритму життя.

Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

"У першу чергу, хочу подякувати батькам дітей, які залишилися зі своїми дітьми вдома, та їхнім роботодавцям, які з розумінням поставились до ситуації і не зменшували розмір оплати праці своїм підлеглим, що вимушено залишились вдома. Також хочу подякувати і освітянам, які намагаються максимально не зупиняти навчальний процес, який і так отримав певні корективи у зв’язку з карантинними обмеженнями", – сказав він.

Посадовець запевнив, що комунальники перевірили, чи тепло у школах і садочках, адже наступного тижня очікується морозна погода. І хоч у них задовільна температура, у разі ускладнення погоди, у КДМА можуть переглянути рішення.

"Ми стежимо за ситуацією і в разі потреби будемо ухвалювати оперативні рішення, але зараз жодних пересторог немає, і абсолютно всі заклади освіти відчинять свої двері в понеділок", – заявив Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, МОН рекомендує школам перейти на дистанційну форму навчання у зв’язку з морозами і складними погодними умовами. Але у разі надзвичайних погодних умов, адміністрація школи самостійно вирішує, чи вчитимуться діти, чи тимчасово навчання буде призупинене.  

Новини України: столичні школи та садочки закрили на 2 дні через негоду

Новини України: столичні школи та садочки закрили на 2 дні через негоду

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1190
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація