Всі справи проти Цушка закрито

Міністр внутрішніх справ України відновив свою робочу діяльність. За інформацією видання, Цушко має намір довести, що його отруїли.

Василь Цушко
УНІАН
Усі справи проти Василя Цушка закрито.

Суд закрив усі справи проти міністра внутрішніх справ України Василя Цушка. Про це 24 липня повідомляє газета "Сегодня" із посиланням на прес-службу Служби безпеки України.

За інформацією видання, закрито всі справи проти Цушка, відкриті в травні-червні цього року через "захоплення будівлі Генпрокуратури" України силами міліції.

"Три справи, які знаходилися в нашому провадженні, 7 червня були витребувані Генпрокуратурою, і що з ними відбулася далі, нам невідомо. Не поступало звідти в спецслужбу і окремих доручень, так що ми не в курсі", — сказали в прес-центрі СБУ. 

В Головному слідчому управлінні Генпрокуратури "Сегодня" повідомили, що "СБУ не мала права порушувати кримінальні справи такого ґатунку, тому що вони стосувалися посадових злочинів, а це - підзвітність прокуратури. Тому ми й витребували їх. Але після цього адвокат звернувся до Печерського райсуду, оскарживши всі чотири ухвали про порушення справ, і він 14 липня скасував їх. У СБУ про це чудово знають. Отже, на сьогоднішній день можна сказати, що справ за фактом захоплення будівлі ГПУ, перевищення влади Василем Цушком і службових повноважень співробітниками МВС, немає".

Захоплення Генпрокуратури
УНІАН
Зокрема, міністра більше не звинувачують в силовому захопленні Генпрокуратури.

Разом з тим, із посиланням на думку політолога Вадима Карасьова, "Сегодня" відзначає, що проти Цушка, можливо, порушать нову кримінальну справу. Видання пов'язує це з можливим загостренням у відносинах Кабміну та Секретаріату президента України.

Крім того, найближчим часом можна очікувати розвитку подій навколо інформації щодо отруєння Василя Цушка.

За словами представника СПУ Василя Богачука, після того, як з'явилися відповідні підозри, голова МВС здав усі необхідні для проведення експертизи, аналізи. "Вони повинні показати наявність у крові хімічних речовин, які могли би викликати інфаркт. Поки результатів немає. Як з'являться, Василь Петрович розповість про це", - сказав Богачук.

Василь Богачук
УНІАН
За словами Василя Богачука, справа про отруєння Цушка не втратила актуальності.

Вчора міністр внутрішніх справ вийшов на роботу, хоча медики й радять йому пройти певний реабілітаційний період після хвороби. За повідомленням голови Центру суспільних зв'язків МВС Костянтина Стогнія, міністр вчора провів оперативну нараду з начальниками служб і підрозділів центрального апарату МВС.
 
Нарада тривала дві години, в ході яких, за словами Стогнія, Цушко обговорив багато питань - від реформування МВС до ситуації на дорогах. 

За інформацією видання, сьогодні Цушко влаштує низку перевірок роботи міліцейських керівників. У середу він візьме участь у засіданні Кабміну.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: