Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Всі українці на заблокованому через коронавірус лайнері виявилися членами екіпажу

На борту 25 українців.

Всі українці, які перебувають на заблокованому через коронавірусом лайнері біля берегів Японії, виявились членами екіпажу. Про це ТСН повідомили у Міністерстві закордонних справ.

Разом із майже чотирма тисячами людей вони нині на карантині на лайнері. Китайський коронавірус медики підтвердили в десятьох людей на борту. Це громадяни Японії, Китаю, США та Філіппін. Їх усіх на катерах берегової охорони перевезли у госпіталь Йокогами.

У МОЗ з'ясовують, чи є наші співгромадяни серед хворих або інфікованих. Загалом на борту 25 українців. 

 Лайнер Diamond Princess другу добу дрейфує у відкритому морі. Спершу було відомо про один випадок коронавірусу – окремо від інших пасажирів ізолювали майже 300 людей, які контактували з хворим.

Карантин, як розповідають пасажири, надзвичайно суворий. З повітря видно порожні палуби і зони відпочинку люксового лайнера. 

Відео Щонайменше 15 українців опинилися на карантині на круїзному лайнері у Японії

Українці на зараженому небезпечним коронавірусом лайнері. ТСН отримала інформацію, що на заблокованому в Японії кораблі є наші співвітчизники. Вони разом із майже трьома тисячами людей, нині на карантині. Китайський коронавірус медики підтвердили в 10 людей на борту. Усі подробиці про поширення вірусу у сюжеті.  Читайте також: На судні виявили вже 10 хворих на коронавірус із Китаю

Щонайменше 15 українців опинилися на карантині на круїзному лайнері у Японії

До України прибули перші 30 тестів для визначення китайського коронавірусу. Надалі, якщо буде потреба, замовлять більшу кількість.

Кореспондентка ТСН Катерина Федорченко. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції