Всього по сто. Зеленський поставив завдання відремонтувати і спорудити сотні шкіл, стадіонів і садочків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акцент буде на сільській місцевості, де соцоб'єкти у жахливому стані.

Українська влада від 2020 року розпочне реалізацію масштабних інфраструктурних проєктів. Як повідомив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю в ефірі телеканалу 1+1, йдеться про ремонт або реконструкцію ста шкіл, стадіонів і дитячих садочків.

"Задача – сто шкіл буде чи побудовано там, де їх немає, чи реконструкція буде деяких шкіл. Також буде реконструкція ста стадіонів. Ще важливіше – сто садочків буде побудовано по всій країні. І ще, ну, сто - така цифра просто взята, може, буде трішечки більше, - сто автобусів до цих шкіл, про які я вже сказав. Тому що багато з цих шкіл, про які я вже сказав – вони саме в сільській місцевості розташовані, - в страшному стані. Тобто ми будуємо одразу школу, дорогу до цієї школи та автобус, який везе цих школярів", - анонсував глава держави. 

Раніше глава Державної митної служби України Максим Нефьодов заявив, що протягом наступного року буде проведено капітальний ремонт на 16 пунктах пропуску на українському кордоні, на що планується витратити 488 мільйонів, які закладені в проєкт бюджету-2020.

Відео Президент Зеленський в інтерв’ю розповів про подальшу долю "сірої зони" на Донбасі

Цього разу глава держави відповідає на запитання людини за кадром. Зеленський наголошує, що там, де вже розвели війська, обстрілів немає. Щодо соціальних ініціатив, то президент озвучив плани наступного року побудувати або реконструювати сто стадіонів, сто шкіл, сто дитсадків та придбати сто шкільних автобусів.  

Президент Зеленський в інтерв’ю розповів про подальшу долю "сірої зони" на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції