"Встигла сказати: "Мені щось погано": подробиці раптової смерті 19-річної виховательки з Полтавщини

"Встигла сказати: "Мені щось погано": подробиці раптової смерті 19-річної виховательки з Полтавщини

Марина працювала у садочку відтоді, як їй виповнилось 18, фото / Тетяна Андрійко, Facebook

Дівчину намагались рятувати, та, на жаль, безуспішно.

У селі Нова Михайлівка на Полтавщині раптово посеред робочого дня померла 19-річна нянечка Марина, котра працювала в місцевому дитячому садочку. Дівчина встигла повідомити колег про погане самопочуття і знепритомніла, пише місцевий сайт Kolo.News.

"Встигла сказати: "Мені щось погано" і знепритомніла. Колеги кинулись на допомогу. Першою прибігла фельдшерка нашого ФАПу, згодом лікарі з сусіднього села, а потім вже й швидка прибула, але дівчина раптово померла, і всі реанімаційні заходи були бездієві – їх продовжували, але...", – розповіла сільська староста Валентина Пазущан.

Дівчина працювала в садку відтоді, коли їй виповнилось 18. Подібних скарг на здоров’я не було. Розтин має встановити, що ж призвело до трагедії.

"Швидка їхала 27 хвилин. До цього надавали допомогу троє медиків – сільська фельдшерка, медсестра і фельдшер", - розповіла завідувачка садка Марина Хорольська.

За її словами, Марина сиділа з помічницею вихователя у спальні на стільчику біля хлопчика, в якого вона була нянею. Сказала, що їй погано, після чого знепритомніла.

"Дітки вже спали, а ми, працівники, почали надавати допомогу, зателефонували батькам Марини, місцевій фельдшерці та з сусіднього села медикам (вони якраз були поруч, у нашому селі на виклику). Та й я маю медичну освіту, тож ми від самого початку намагались привести до тями нашу колегу.  Ні уколи, ні масаж серця, ні штучне дихання – нічого не допомагало...", – каже завідувачка дитсадка Марина Хорольська.

У цей момент батьки телефонували на 103, мовляв, можливо потрібно виїхати до медиків, бо довго їде швидка допомога.

"Там заспокоїли, що не варто вирушати за ними, машина в дорозі", - йдеться у повідомленні.

У соціальній мережі знайомі та односельці дівчини висловлюють співчуття з приводу смерті Марини.

фото / Facebook

"З болем у серці, глибокою скорботою, класний керівник, батьки, однокласники випуску 2018 року Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. висловлюють щирі співчуття батькам та рідним з приводу раптової смерті доньки Кундиль Марини Русланівни. Молоденька, гарненька, вишукана, як панночка, Маринка. Тендітна, граційна, спокійна. У нашій пам'яті вона залишиться доброзичливою, ніжною, життєрадісною дівчинкою", - написала Тетяна Андрійко у Facebook.

Колектив Новомихайлівської школи висловлює глибокі співчуття батькам та рідним з приводу передчасної смерті доньки -...

Опубліковано Новомихайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Середа, 3 лютого 2021 р.

Нагадаємо, наразі невідомо, чи мала молода вихователька якісь недуги, які могли призвести до смерті. Попередній діагноз: біологічна смерть до прибуття бригади екстреної медичної допомоги.

Наступна публікація