Встигли записати кількасекундний ролик і розлетітися на друзки: кадирівські тіктокери нарешті показали відео справжнього бою

Встигли записати кількасекундний ролик і розлетітися на друзки: кадирівські тіктокери нарешті показали відео справжнього бою

Тікток-війська Кадирова вчергове осоромилися перед публікою, записуючи відео.

Щоразу, як тіктокери Кадирова записують якесь відео з України, вони стають посміховиськом. Погано зрежисовані ролики задля лайків не викликають нічого, окрім сміху у глядачів.

Постійні кпини на те, що "кадирівці" не перебувають на передовій, а знімають сюжети в тилу, зробили свою справу. Тікток-війська нарешті замість "нацистських" світлофорів і гаражів таки вступили в бій... але тривав він всього кілька секунд і закінчився плачевно.

Відео бою виклали в Мережі.

На кадрах видно, як кадирівські окупанти завзято стріляють по позиціях противника з окопу. Триває це недовго - 19 секунд. Після кількох пострілів вогневу позицію "кадирівців" виявили і стався приліт просто в окоп. На цьому відео бою закінчилося. Судячи з кадрів, кадирівці-стрільці розлетілися на шматочки і додому поїдуть в пакетиках. Оператор, найімовірніше, відбувся переляком, бо відео таки потрапило в Мережу.

Нагадаємо, що у Запорізькій області збунтувалися військові РФ і відмовились воювати, "кадирівці" розстріляли організаторів.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація