Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Встигнути до новорічного столу. 31 грудня державний кордон перетнули 180 тисяч людей

Прикордонники виявили трьох осіб, яких розшукує Інтерпол.

Протягом 31 грудня державний кордон України в обох напрямках перетнули майже 180 тисяч людей та понад 40 тисяч транспортних засобів.

"Напередодні прикордонники посилили заходи безпеки. Для цього додатково були залучені 1,5 тисячі прикордонних нарядів, а це загалом близько 5 тисяч прикордонників. Також до перевірок та оглядів активно залучені службові собаки й використовуються усі можливі технічні засоби. Крім того, уточнено взаємодію з правоохоронними органами України та суміжних країн", - повідомляє Державна прикордонна служба

Під час перевірок та оперативних заходів за незаконний перетин державного кордону затримали 15 осіб, серед яких вісім незаконних мігрантів. Ще 70 особам відмовили у пропуску через кордон, в тому числі 12 потенційним незаконним мігрантам.

"Також на державному кордоні було виконано 70 доручень уповноважених державних органів та виявлено 24 підроблених, чужих та недійсних документів. Усього було складено 95 протоколів про кримінальні та адміністративні правопорушення, в результаті накладено штрафів на суму понад 50 тисяч гривень. Також під час заходів прикордонного контролю зафіксовано чотири спрацювання бази даних Інтерполу, зокрема в трьох випадках – встановлення місця перебування осіб, ще в одному – стосовно паспортних документів", - уточнили прикордонники.

Нагадаємо, від 1 січня на держкордоні України посилили вимоги його перетину для росіян та осіб без громадянства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції