Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вступ 2020: оприлюднено графік Дня відкритих дверей у закладах профосвіти

Прийти на День відкритих дверей у заклад можуть вступники, їхні батьки та всі, хто хоче підвищити кваліфікацію або змінити фах.

У закладах профосвіти стартують Дні відкритих дверей – традиційні зустрічі приймальних комісій зі вступниками. Під час них будуть роз’яснюватись терміни та умови навчання, особливості професій, які є у закладі, обов’язкові документи для вступу тощо.

Пресслужба Міністерства освіти і науки оприлюднила графік таких заходів у 21 регіоні України – він ще буде оновлюватися.

Для того, щоб переглянути його можна натиснути на назву області чи міста.

"Прийти на День відкритих дверей у заклад можуть вступники, їхні батьки та всі, хто хоче підвищити кваліфікацію або змінити фах, опанувавши робітничу професію. Під час зустрічі фахівці профтехів ознайомлять гостей з матеріально-технічною базою, розкажуть про зміст навчання, наявність гуртожитків, познайомлять з майбутніми викладачами тощо", - зазначили в Міністерстві.

Нагадаємо, 2020 року на заклади профосвіти чекає масштабна перевірка. Перевірка закладів освіти стартує у січні. Після завершення аудиту буде складено рейтинг українських навчальних закладів. 

Відео Дітям – свободу, батькам – вибір, вчителям – допомогу: якою стає середня освіта

Реформа української освіти, яка почалася з початкових класів, продовжується і в середній школі. Контракти для вчителів та свобода вибору предметів для учнів. Які ще новації зробили законотворці в реформі освіти – дивимося.

Дітям – свободу, батькам – вибір, вчителям – допомогу: якою стає середня освіта

Залиште свій коментар

Вибір редакції