Вступ 2020: у Міносвіти запустили для абітурієнтів "гарячі лінії"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Запрацювала також приймальня громадян.

Міністерство освіти і науки запустило "гарячі лінії" та приймальні громадян для абітурієнтів, які вступають до вищих навчальних закладів України в 2020 році. Вони працюватимуть до 15 вересня включно.

Про це йдеться у повідомленні пресслужбі МОН.

Як зазначається, зателефонувавши на "гарячу лінію", вступники, їхні батьки, члени приймальних комісій зможуть отримати відповіді щодо проведення цьогорічної вступної кампанії. Наприклад, про реєстрацію електронних кабінетів та подання заяв, сертифікати ЗНО, надання пільг.

У МОН пояснюють, що телефонні лінії діють в Міністерстві освіти і науки (0 800 50 45 70), Урядовому контактному центрі (1545), ДП "Інфоресурсі"(+38 (044) 290-18-13), Державній службі якості освіти.

А приймальня громадян працює у приміщенні Міносвіти за таким графіком:  пн-чт 9:00 – 18:00, у пт 9:00 – 16:45. Адреса: м. Київ, бул. Шевченка, 16, каб. 401.

Колцентр для вступників
Міністерство освіти і науки України

Нагадаємо, раніше заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко повідомила, що через карантин в Україні планують знизити поріг складання ЗНО. Остаточно рішення можуть ухвалити до того, як учасники отримають результати. 

Відео Наймасовіше тестування: як абітурієнти складали ЗНО з української мови й літератури

Сьогодні абітурієнти складали ЗНО з української мови й літератури - воно обов'язкове для усіх учасників незалежного оцінювання. Для участі зареєструвалися майже 370 тисяч людей. Аби не було скупчень, учасникам у запрошеннях вказали різний час, на який слід прийти. Але ця схема не спрацювала. На одному з пунктів тестування абітурієнти натовпом скупчилися під ворітьми, а потім гуртом не хотіли заходити всередину.  

Наймасовіше тестування: як абітурієнти складали ЗНО з української мови й літератури

Залиште свій коментар

Вибір редакції