Вступ до Партії регіонів розв'яже Тігіпку руки для реформ - експерт

Об'єднуючи "Сильну Україну" з Партією регіонів, віце-прем'єр Сергій Тігіпко не ставить за мету отримання високих посад.

Об'єднуючи "Сильну Україну" з Партією регіонів, віце-прем'єр Сергій Тігіпко не ставить за мету отримання високих посад, заявив політолог і керівник правління Інституту української політики Кость Бондаренко в інтерв'ю "Обозревателю".

"Про це навіть не йдеться. Думаю, Тігіпко розраховує на те, що в нього будуть повністю розв'язані руки для подальших реформ. Я дуже добре знаю Сергія Тігіпка, і те, що він говорить на людях, він говорить і в близькому колі", - зазначив Бондаренко.

За словами політолога, Тігіпко "перебував у Кабінеті Міністрів як чужорідне тіло, у нього було дуже багато недоброзичливців". "Опинившись в Партії регіонів, він отримає карт-бланш. Принаймні, його не зможуть зробити крайнім - ми тут всі, мовляв, ні при чому, це все Тігіпко з його реформами ... Вступивши до ПР, він буде пов'язаний з іншими колективною відповідальністю", - вважає Кость Бондаренко. Він додав, що Сергій Тігіпко очевидно стане заступником голови Партії регіонів. "А це додаткові важелі впливу, які дозволять йому сформувати ліберальне крило в цій партії", - зазначив політолог.

Відповідаючи на запитання, які ще партії можуть злитися з ПР, Бондаренко зазначив, що поки це на рівні гіпотез. "А взагалі тенденція складається така, що, схоже, ми йдемо до двопартійності", - вважає Бондаренко.

Як відомо, Кость Бондаренко є заступником Сергія Тігіпка у партії "Сильна Україна". 16 серпня Сергій Тігіпко оголосив про можливе об'єднання СУ і ПР. Бондаренко заявив, що в Партію регіонів вступати не буде.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: