Вступну кампанію до вузів не продовжать

Попри черги до вузів, Міносвіти не бачить необхідності продовжувати вступну кампанію. Ректори запевнили Табачника, що всі бажаючі встигнуть вступити.

Міністерство освіти і науки не бачить підстав для перегляду строків вступної кампанії до вузів. Про це на брифінгу заявив міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

"На сьогоднішній день строки вступної кампанії затверджені міністерством... ректори абсолютно впевнені, що не буде порушень строків і всі необхідні дії вступної кампанії здійсняться у встановлений термін", - сказав міністр.

Табачник підкреслив, що незважаючи на те, що в перші дні вступної кампанії в багатьох вузах спостерігалися черги, керівники вузів прогнозують, що вони будуть зменшуватися.

Крім того, з його слів, масовість напливу абітурієнтів до вузів створюється за рахунок того, що багато хто приходять із сім'ями, через що виникає враження про те, що абітурієнтів на порядок більше, ніж насправді.

Крім того, Табачник підкреслив, що, крім прийому заяв, необхідно буде провести значну роботу, що стосується перевірки результатів абітурієнтів, на що також необхідний час.

Нагадаємо, перший заступник голови комітету Верховної ради з питань науки й освіти Максим Луцький вважає, що якщо строки роботи приймальних комісій будуть продовжені до 15 серпня, це створить напруженість із зарахуванням студентів, оскільки на прийом оригіналів документів і зарахування залишиться дуже мало часу.

Колишній міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко вважає за доцільне продовження граничного строку подачі абітурієнтами документів для вступу до вищих навчальних закладів на тиждень, тобто до 8 серпня. Відповідно до строків вступної кампанії, подача абітурієнтами документів до вузів повинна пройти 15-31 липня.

Читайте також:

Міносвіти закликало вузи продовжити роботу приймальних комісій

В Україні стартувала вступна кампанія до вузів

Табачник: студенти мусять платити за навчання не менше 10 тисяч

Цього року випускник має право подавати документи до п'яти вузів

ВідеоВступну кампанію не продовжать

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: