"Втрачена" печатка Вищого адмінсуду знайшлася у його глави

Нібито загублена гербова печатка спровокувала новий скандал у Вищому адмінсуді - єдиному в Україні органі, в якому можна оскаржити результати виборів.

В.о. голови Вищого адміністративного суду України Олександр Пасенюк заявив, що повідомленя про втрату гербової печатки суду не відповідає дійсності.

"Подібні заяви є спекулятивними і безвідповідальними та нагадують мені ситуацію, коли рейдери, намагаючись силоміць захопити керівні позиції, не гребують будь-якими, навіть найганебнішими засобами", - сказав він і додав, що звернеться з цього приводу до Генеральної прокуратури.

За словами Пасенюка, гербова печатка ціла і знаходиться в нього. Він також наголосив, що в разі виготовлення нової печатки за заявою заступника голови ВАСУ Миколи Сіроша "будь-які документи за його підписом, завірені фальшивою печаткою, будуть недійсними, і таким його діям буде дана оцінка правоохоронними органами".

Раніше у газеті "Урядовий кур'єр" за підписом заступника голови Вищого адміністративного суду України Миколи Сіроша було надруковане повідомлення про втрату гербової печатки ВАСУ.

Зауважимо, що Вищий адмінсуд є головним судом під час оскарження справ, пов'язаних з виборами до органів державної влади.

За місяць до президентський виборів у суді спалахнув скандал. Термін дії повноважень колишнього голову цього суду Олександра Пасенюка минув 22 грудня, і його заступник Микола Сірош призначив себе в.о. голови цього суду. Це рішення підтримала Рада суддів.

Водночас президія Вищого адмінсуду та Конференція суддів адміністративних судів поклали виконання обов'язків голови суду на Олександра Пасенюка. Міністр юстиції Микола Оніщук також вважає його повноважним головою суду.

Читайте також:

Вищий адміністративний суд України загубив гербову печатку

Генпрокуратура звинуватила голову Вищого адмінсуду в порушені присяги

Рада суддів все ж відсторонила голову Вищого адмінсуду

Вищий адмінсуд відмовився змінювати керівника перед виборами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: