Вулицями Миколаєва бігав скажений собака, який покусав вісьмох людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Постраждалих може бути значно більше.

Скажений собака покусав вісьмох людей у Миколаєві. Постраждалих рятують медики, котрі застерігають, що насправді заражених смертельною хворобою  може бути значно більше, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Карина відвертається від камер – жінка досі під враженням, що її вкусив скажений пес просто посеред людної вулиці. "Вся морда у крові, у землі – підбігла, схопила за куртку і побігла далі. Я взагалі не зрозуміла, що вона мене вкусила, тільки бачу, що вона куртку зажувала. Ми зайшли у аптеку, щоб куртку помити, дивлюся, а там нога болить – за ногу вкусила", - каже потерпіла. Карині тепер проводять терапію проти сказу.

ВідеоСкажений пес покусав вісьмох людей у Миколаєві

Їх рятують медики. Але підозрюють, що заражених смертельною хворобою може бути значно більше. Адже поки скаженого пса зловили, він кілька днів бігав у густонаселеному мікрорайоні і нападав на людей і на тварин.    

Скажений пес покусав вісьмох людей у Миколаєві

Медики говорять, що за один день до них звернулося кілька покусаних людей і всі з одного мікрорайону. "Лише двоє мали глибокі укуси, більше ніж півтора сантиметри. Але були і такі, що були лише подряпини і не було взагалі укусу, але для сказу цього достатньо, щоб інфікувати", - пояснює головний лікар Миколаївської лікарні швидкої допомоги Олександр Дем’янов. Мешканці мікрорайону розповідають, що пес  просто підбігав і кидався на людей. "І діти постраждали. Он там у дворі бігала, кусала людей", - показує Юлія Герасименко. Місцеві кажуть, що знають усіх дворових собак знають, але ця була чужа. "Забігла суто випадково. Але вчасно приїхала служба відповідна, собаку забрали", - розповіла Надія Іванова.

Комунальники ж зізнаються, що відловити тварину було непросто. "Вона кидалася на ловців, чого ніколи не буває. В неї вся морда була в крові, слизовиділення, відвисла щелепа, кліпси не було. Провели дослідження і підтверджено, що собака була хвора на сказ", - розповів директор КП "Центр захисту тварин" Олександр Голобродський. Вночі скажений пес помер. Комунальники припускають, що він заразився від диких лисиць за містом, а в Миколаєві був лише пару днів, однак бігав у людному мікрорайоні, де поряд кілька лікарень, куди щодня приїжджають мешканці з сіл.

Фотогалерея Після тримісячних пошуковів у Києві знайшли травмованого собаку. Але від нього відмовилася господарка (3 фото)

Саме тому медики вважають, що покусаних може бути значно більше. І дуже просять людей, які мали контакт з цим собакою, негайно звернутися до лікарів, адже сказ – хвороба смертельна. "Те, що ми бачимо на собаці, те ж ми можемо побачити на людині, але, на жаль, вже в тих термінах, коли ми вже нічого не можемо зробити. Крім вакцинації, іншого лікування немає", - пояснив Олександр Дем’янов. Медики запевняють, що антирабічна вакцина проти сказу є в кожній районній лікарні області. "Кожен заклад охорони здоров’я має при собі необхідну кількість вакцин для ургентного, тобто термінового щеплення", - заявив речник управління охорони здоров’я в Миколаївській області Юрій Багрянцев.

Також відомо, що скажений пес нападав ще й на бродячих собак, декілька з них мають поранення. Тож комунальники їх також відловили і продовжують моніторити район. Вони просять городян, аби ті, якщо побачать тварин з неадекватною поведінкою, терміново повідомляли міські служби.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції