"Невусатий нянь": у дитсадочку Хмельницького працює незвичайний вихователь, якого обожнює малеча

Дата публікації
Перегляди
1761
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Невусатий нянь": у дитсадочку Хмельницького працює незвичайний вихователь, якого обожнює малеча

Фото: pixabay.com

Від вихователя у захваті й діти, і батьки, і керівництво.

У дитячому садочку Хмельницького вихователем працює 28-річний чоловік на ім'я Борис Борисович. Батьки з малятами стають у чергу, щоб потрапити до нього в групу. А малюки, яких щойно віддали у садок, не плачуть і не просяться додому.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Борис Борисович працює вихователем у дитсадочку вже 5 років. Це його перша і єдина робота. Каже, що зовсім не вживає алкоголь та не курить. Роботу обожнює, але засмучує лише зарплата у чотири з половиною тисячі. Тому у дитсадку бояться, що Бориса Борисовича можуть переманити у приватні дошкільні заклади. Втім, вихователь каже, що покидати цей дитсадок не збирається.

"Я ще для себе від дитинства вирішив, ким я буду. У мене мама теж була вихователькою. Я пам'ятаю, як я ще був малим, ходив в молодші класи, я завжди любив сідати на автобус і їхати до неї на роботу та допомагати", — пригадує Борис Нікітішин, вихователь.

Після школи він вступив до ЗВО на спеціальність вихователя-логопеда. А далі шукав роботу саме у дитсадках. Його резюме помітила керівниця навчального комплексу, який лише відкривався. Тоді ж вона й наважилася на експеримент: набрала випускниць педакадемії і його — єдиного парубка. І нині він вже випустив дві групи і набрав нову.

"Ми за ним наполегливо спостерігали, ми ходили регулярно на всі заняття, тихенько в щілини зазирали. Я чекала ще реакції батьків", — зізнається директорка садочку Алла Войталюк.

Спершу батьки скептично поставилися до вихователя, але швидко змінили думку і почали тільки позитивно відгукуватися про нього.

"Дещо була насторожена, але, чесно кажучи, дуже подобається і мені, і моїй дитині: немає істерик зранку, розповідає, що їй цікаво. І зі слів дитини, відчувається чоловіча підтримка", — каже одна із матусь.

Директорка пояснює, що у садочку є діти з неповних сімей і Борис Борисович виконує роль ніби батька. А також, каже директорка, є ще кілька плюсів: вихователь не ходить у декретну відпустку та може грати Святого Миколая на святкових ранках.

"Він не боїться бути смішним, веселим, і він дуже легко та швидко знаходить підхід до дітей. Він може приголубити, знайде кожній дитині влучне слово", — зауважує Ілона Паляниця, вихователька.

У хмельницькому садочку працює вихователь, у групу якого батьки з малюками стають у чергу

У хмельницькому садочку працює вихователь, у групу якого батьки з малюками стають у чергу

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1761
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація