Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вже цього року деякі сервіси в Україні почнуть використовувати блокчейн

В Україні взялися за розвиток нових технологій.

Вже цього року в Україні планується переведення декількох сервісів на використання блокчейн технології, про це повідомив на своїй сторінці у Facebook начальник головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

"Піддаємось блокчейн манії. В цьому році обов’язково кілька сервісів переведемо на використання блокчейн технології. І це не питання тренду, а захисту даних", - написав він.

Піддаємось блокчейн манії. В цьому році обов’язково кілька сервісів переведемо на використання блокчейн технології. І це не питання тренду, а захисту даних.

Опубликовано Vladyslav Kryklii 11 января 2018 г.

Нагадаємо, днями секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов зазначив, що розвиток ринку криптовалют не може залишатися поза увагою держави. Оскільки подальше відсторонення держави від цього питання та правовий вакуум на ринку криптовалют через відсутність законодавчої та нормативної бази створює загрози для економіки та безпеки держави.

ВідеоВикрадений у Києві експерт з криптовалют заплатив викуп в біткоїнах

Російського аналітика біржі криптовалют Павла Лернера викрала озброєна банда 26-го грудня з метою отримання викупу. За три дні чоловіка відпустили. За інформацією Антона Геращенка жертва заплатила викрадачам криптовалютою.

Викрадений у Києві експерт з криптовалют заплатив викуп в біткоїнах

Залиште свій коментар

Вибір редакції