Вже за кілька років в Україні з'явиться сучасний автобан європейського рівня – Шмигаль

Вже за кілька років в Україні з'явиться сучасний автобан європейського рівня – Шмигаль

УНІАН

У четвер, 11 березня, "Укравтодор" підписав меморандум, який стане першим кроком до будівництва дороги Краковець-Броди-Рівне.

В Україні з'явиться сучасний концесійний автобан європейського рівня. У четвер, 11 березня, "Укравтодор" підписав меморандум, який стане першим кроком до будівництва дороги Краковець-Броди-Рівне.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.

"Першому концесійному автобану в Україні бути! За 30 років незалежності не було збудовано жодного автобану європейського рівня. І це один із багатьох економічних злочинів проти нашої держави та всіх українців", - заявив він.

За словами прем'єр-міністра, будівництво дороги відбуватиметься за програмою "Велике будівництво".

"Вже за кілька років можна буде дістатися з Києва до Львова, або до країн Європейського Союзу сучасним автобаном європейського рівня. Дорога буде збудована в межах державно-приватного партнерства після відкритого конкурсу", - розповів Шмигаль.

Він зазначив, що вже цього року "Укравтодор" проведе міжнародний тендер для будівництва ділянки Північного обходу м. Львів.

"Для того, аби все було прозоро, тендер відбудеться відповідно до правил і принципів МФО в межах співробітництва з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком. Дорога Краковець-Броди-Рівне – це один із перших концесійних автобанів, які будуть побудовані в найближчі роки", - резюмував Денис Шмигаль.

Як повідомлялося раніше, столиці України та Молдови з'єднає новий зручний та швидкий маршрут. Його протяжність складе 570 км. "Укравтодор" оголосив тендер для будівництва нового мосту через Дністер на кордоні з Молдовою.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Очільник "Укравтодору" обіцяє перетворити трасу "Київ - Одеса" на європейський автобан

Очільник "Укравтодору" обіцяє перетворити трасу "Київ - Одеса" на європейський автобан
Наступна публікація