Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Взяв гранатомет і вийшов один на один із танком. За що лейтенант Тарасюк отримав зірку Героя України

Військовий поділився враженнями від параду у прямому ефірі "Сніданку з 1+1".

Новоспечений Герой України Василь Тарасюк вважає паради до Дня Незалежності необхідними для нашої країни, про це лейтенант розповів у прямому ефірі "Сніданку з 1+1" після того, як отримав орден з рук президента.

"Звичайно це потрібно. Вважаю, що потрібно показувати людям, які є тут, яка в нас є армія, які в нас зміни відбулися", - каже Тарасюк.

Скромний військовий про свої фронтові досягнення розповідати не любить, тому про його легендарні вчинки розповіла військовий кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська.

ВідеоМолодий офіцер Василь Тарасюк отримав звання Героя України

"Коли ми ще не були знайомі, вся Авдіївка казала, ти обов'язково маєш познайомитись з Василем. Це людина, яка вийшла з бою один на один з танком. Він сховав у бліндажі всіх своїх підлеглих, взяв протитанковий гранатомет і почав бій один на один з цією залізною технікою. Не зізнається, скільки в нього контузій, мабуть до десяти, безліч поранень, але все одно повертався на фронт. Дуже багато військових завдячують своїм життям Василю, бо він витягав їх поранених з-під обстрілів. Брав участь у цих тяжких авдіївських зимових боях. Ми всі чули, яке там було пекло, коли українська армія зайняла позиції бойовиків, і Вася, офіцер 72-ї бригади, був одним з тих бійців, хто йшов попереду", - розповіла кореспондент.

Лейтенант каже, що нині на фронті не вистачає підтримки від співвітчизників, які вже стали ставитися до війни як до чогось буденного.

"Головне – підтримка. Бачиш хлопців, до яких приїжджають небайдужі, волонтери, привозять якусь листівку чи малюнок дітей. Війна, нажаль, для країни стали звичкою, тому кожна підтримка дуже відчувається, навіть і словом, це дуже приємно", - запевнив військовий.

Свої знання та вміння у подальшому офіцер мріє докласти до розбудови українського війська.

"У власному майбутньому – в першу чергу, як в молодого офіцера, як в молодої людини, яка розвивається – хочу щось змінити. Змінити державу, армію, щоб в майбутньому ми здобули перемогу і змінились так, щоб ми починали відновлюватись не в стані війни, а була готовою до всього", - поділився Тарасюк.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська тим часом перебувала у зоні АТО і разом з військовими 72-ї бригади дивилась церемонію нагородження Тарасюка. Всі військові несказанно зраділи нагородженню побратима.

ВідеоБійці 72-ої бригади в АТО пишаються нагородженням їхнього командира Василя Тарасюка

Нагадаємо, сьогодні також зірку Героя України отримав капітан Євген Лоскут посмертно. Він під час бою потрапив у оточення та підірвав себе останньою гранатою з викликом "Слава Україні". Його орден отримали мати та син військового.

Спецвипуск ТСН до Дня Незалежності онлайн. Україна відзначає 26-у річницю Незалежності. У прямому ефірі ТСН покаже святковий парад у Києві, урочистості в усіх куточках України, а також поспілкується з видатними гостями.

Опубліковано ТСН 23 серпня 2017 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції