WikiLeaks: Тимошенко в боротьбі з Ющенком принесла в жертву економіку країни

Американські дипломати під час президентських виборів в Україні висловлювали занепокоєння щодо формування "путінської вертикалі влади", незалежно від того, хто переможе.

Американські дипломати в Україні під час президентських виборів-2010 критикували прем'єр-міністра Юлію Тимошенко за популізм і відсутність елементарних знань економіки.

Як повідомляє радіо "Свобода", це випливає з американських дипломатичних депеш, нову "порцію" яких отримала від WikiLeaks французька газета "Монд".

У телеграмі від 17 грудня 2009 року посол США з Києва аналізує "популістську економічну політику" в основі передвиборної програми Тимошенко і наголошує на наявності в ній "посилення ролі держави", повторної націоналізації приватизованої вже власності та двоїстого ставлення Тимошенко до олігархів.

У телеграмі американських дипломатів ідеться також про критику на адресу Тимошенко за "очевидну відсутність у неї елементарних знань основ економіки".

Тут також зауважено, що Тимошенко у своїй боротьбі з Ющенком "принесла в жертву економіку країни" і не провела суттєвих реформ.

В одній із телеграм наведено інформацію про те, що "до 70% витрат уряду Тимошенко проходило без використання тендерів і майже 25 % коштів державних угод 2009 року були розкрадені".

Крім того, американські дипломати в Україні вже під час президентських виборів у лютому цього року висловлювали Вашингтону своє занепокоєння щодо ймовірного формування в Україні "путінської вертикалі влади", незалежно від того, хто переможе на президентських виборах – Віктор Янукович чи Юлія Тимошенко.

Читайте також:

Wikileaks: Україна боялася війни з Росією і просила захисту у США

Wikileaks: США були невдоволені тим, як Україна торгує зброєю

Герман розповіла, чому Януковичу не варто боятися WikiLeaks

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: