"Я це плато тобі на голову одягну": Шуфрич у прямому ефірі вилаяв Ляшка за боротьбу з коронавірусом

"Я це плато тобі на голову одягну": Шуфрич у прямому ефірі вилаяв Ляшка за боротьбу з коронавірусом

Фото: Право на владу

Шуфрич здав тест на коронавірус.

Нардеп під фракції ОПЗЖ Нестор Шуфрич в прямому ефірі "Право на владу" у підвищеному тоні звинуватив головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка в неякісній діяльності у боротьбі з коронавірусом. Політик висловився, що в Україні, порівняно зі світовими показниками, найменший рівень охоплення тестувань на COVID-19.

Своє обурення у грубій формі висловив Нестор Шуфрич під час ток-шоу "Право на владу" 18 червня.

Шуфрич повідомив, що нині він здав тест на коронавірус, результат якого буде завтра. Утім перший його тест виявився негативний. Після цього Шуфрич почав бажати першій леді Олені Зеленській, у якої виявили коронавірус, якнайшвидшого видужання. Аж раптом нардеп накинувся із лайкою і звинуваченнями на Ляшка.

"Вікторе (Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України - ред.), я дивлюся тебе... Прибери посмішку зі свого обличчя. Просто негайно її прибери! 2,4 мільярда доларів, 64 мільярда гривень. Ми, народні депутати, проголосували і виділили вам для боротьби з COVID-19. Ви від грудня місяця головний санлікар в нашій країні. Так ось, щоб українці знали - Білорусь протестувала 9% свого населення, Австралія - 7%, Литва майже -14%, Італія - 8%, Іспанія - 10%, Швейцарія - 5%, ОАЕ - 26%, Велика Британія - 11%, США - 7%, Росія - 11%, а Україна - 1%. Ми вам дали всі можливості протестувати людей. Люди сьогодні хочуть тестуватися, а ви їм не даєте. Сьогодні за вашим протоколом, якщо людина захворіла COVID-19, члени її сім'ї будуть протестовані за 14 днів", - емоційно заявив народний депутат.

Шуфрич стверджує, що саме цей проміжок йому назвали у медзакладі. Тому, нардеп заявив, що у разі позитивного тесту, його рідним доведеться чекати два тижні для проведення тесту. Крім того, за його словами, вартість одного тесту коливається від 350 до 800 грн.

"Сволота ви! Просто сволота і нелюди! Ви сподівалися на те, що проскочите? Що ви брешете? Італія, Іспанія сьогодні послаблюють карантин, коли у них кількість хворих вдесятеро менше, аніж було на піку. Вікторе, ви нам говорили про плато. Так, ось сподівайся на те, що я ще пробуду на карантині. Якщо ні, я це плато тобі на голову одягну", - висловився Шуфрич.

Тим часом, ведуча Наталія Мосейчук запитала, коли в Україні будуть масово тестувати на коронавірус. Своєю чергою, Ляшко запитав, навіщо це потрібно. 

"Ніхто не робить масове тестування поголівне без будь-якого обґрунтування і причин", - прокоментував Ляшко слова Шуфрича, який навів приклад тестування Італії та Іспанії.

Шуфрич напустився з лайкою на головного санлікаря через дуже низький рівень тестування на COVID-19

Шуфрич напустився з лайкою на головного санлікаря через дуже низький рівень тестування на COVID-19

Нагадаємо, 29 травня в ефірі суспільно-політичного шоу "Право на владу" між його ведучою Наталею Мосейчук та нардепом від фракції "Батьківщина" Олексієм Кучеренком виникла гостра перепалка. Під час суперечки політик звинуватив Мосейчук у "заангажованості" та "непрофесійних запитаннях". Телеведучу такі слова обурили і вона навіть заявила, що покине студію.  

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
26к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація