Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я чекаю на інше". Олег Сенцов продовжує відмовлятись від побачень з рідними

Сестра ув'язненого режисера вперше поговорила з ним телефоном.

Ув'язнений у Росії український режисер Олег Сенцов вперше зателефонував двоюрідній сестрі Наталі Каплан з колонії. Про це Наталя написала на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначила Каплан, розмова була дуже важкою, адже Олег все ще відмовляється від побачень з рідними та чекає на обмін, щодо якого немає жодної інформації.

"Вперше з Лабитнангі зателефонував Олег. Каже, що передача і гроші на рахунок поки не потрібні. Як і раніше відмовляється від побачень. Сказав: "Я чекаю на інше". Чесно йому відповіла, що поки ступор повний. Киває на обмін полоненими. Я знову намагалася йому пояснити, що політв'язні відокремлені від полонених і його цей процес не стосується. Здається, він цього досі не розуміє. Дуже важкий дзвінок вийшов, хоча зв'язок тривав всього три хвилини", - написала Наталя.

Впервые из Лабытнанги позвонил Олег. Говорит, что передача и деньги на счет пока не нужны. По-прежнему отказывается от с...

Опубліковано Натал'єю Каплан 14 лютого 2018 р.

Зазначимо, що після великого обміну заручниками, який відбувся наприкінці минулого року, президент України Петро Порошенко звертався до політв'язнів, які залишаються у російських тюрмах. Голова держави запевнив, що Україна прагне повернути всіх своїх громадян додому. Готовність обміняти полонених, зокрема, на російських солдатів, які утримуються в Україні, Порошенко підтвердив у лютому, однак про жодні конкретні дати та терміни наразі не йдеться.

Сенцов і раніше відмовлявся від побачень з рідними, а зв'язок підтримував через листи, які не завжди доходять до адресатів.

"Олег відмовився від побачень. Він сказав, що йому так легше триматися емоційно", - розповіла сестра Сенцова. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції