Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я хочу простягнути братню руку до новообраного предстоятеля": глава УГКЦ привітав православних із Об’єднавчим собором

Попереду багато праці, котру належить виконати разом, наголосив він.

Глава українських греко-католиків блаженніший Святослав привітав православних українців із Об’єднавчим собором і обранням нового предстоятеля. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці керівник відділу душпастирства в пенітенціарній системі України Патріаршої курії УГКЦ отець Костянтин Пантелей.

Священик навів слова верховного архієпископа УГКЦ Святослава Шевчука про те, що сьогоднішній день є історичним. "Сьогодні особливий історичний момент для християн України. Дозвольте мені сердечно привітати наших братів православних із об’єднавчим Собором", - сказав першоієрерх греко-католицької церкви.

"Сьогоднішні особливий історичний момент для християн України. Дозвольте мені сердечно привітати наших братів...

Опубліковано Constantin Panteley Субота, 15 грудня 2018 р.

Він також висловив готовність до співпраці з новою Помісною Православною Церквою України. "У цей історичний момент я хочу простягнути братню руку від імені нашої церкви до новообраного предстоятеля та до всіх православних братів, кажучи, що відтепер ми йдемо разом в історію, до єдності, до правди. Бо від того, наскільки ми сьогодні плекаємо єдність та долаємо те, що нас роз’єднує, залежить майбутнє церкви, народу та української вільної, незалежної, європейської держави. Попереду - багато праці", - навів слова Святослава отець Костянтин.

ВідеоТСН поспілкувалася із людьми, які увесь день чекали на рішення Об'єднавчого собору

І повертаємося до теми Об'єднавчого собору. Поки сьогодні впродовж усього дня священики визначали, хто ж стане предстоятелем української помісної церкви, на Софійському майдані на рішення чекали тисячі людей. Але розповісти про свої релігійні очікування змогли далеко не всі. Журналіст ТСН спілкувався з вірянами.

ТСН поспілкувалася із людьми, які увесь день чекали на рішення Об'єднавчого собору

Залиште свій коментар

Вибір редакції