"Я люблю тебе, тату": син Кернеса написав зворушливі слова про покійного батька

"Я люблю тебе, тату": син Кернеса написав зворушливі слова про покійного батька

Фото: УНІАН

Родіон Гайсинський написав зворушливі слова про Геннадія Кернеса і показав фото із сімейного архіву.

Пасинок покійного мера Харкова Геннадія Кернеса Родіон Гайсинський відреагував на його смерть і написав зворушливі слова про нього. 26-річний хлопець каже, що в дитинстві попросив дозволу називати Геннадія Кернеса татом. На що Кернес відповів, що це зробить його "найщасливішою людиною на землі".

"Тоді я ще не розумів, що цим ти робиш мене найщасливішим сином. Я пишаюся тим, що ти мене виховав і зробив тим хто я є сьогодні. Словами не передати біль втрати самого близької людини", -  написав Родіон в соцмережі Instagram.

Він розповідає, що Кернес був для нього найкращим другом, мудрим порадником і прикладом для наслідування.

"Live strong - жити сильним. Це був твій девіз по життю. Ти був самим сильним і завжди боровся до кінця. Ти пішов з життя переможцем. Не було жодного дня, щоб ми не бачилися, або не спілкувалися телефоном, ти був моїм найкращим другом. Кентом, як ти говорив. Ти назавжди залишишся в моїй пам'яті як найдобріший, сильний і мудрий, ти знав вихід з будь-якої ситуації і ніколи не опускав руки. Зразок для наслідування, легенда. З тобою піде ціла епоха. Я люблю тебе, тату", - написав Родіон.

Нагадаємо, Родіон - син третьої дружини Кернеса Оксани Гайсинської від попереднього шлюбу. Геннадій Кернес називав його своїм сином.

Як відомо, Кернес помер сьогодні вночі, 17 грудня. На смерть Геннадія Кернеса відреагувала вже його дружина і виклала у соцмережу рідкісне фото з ним. Про втрату міського голови Харкова висловились і українці в соцмережах.

Поховають мера у Харкові на початку наступного тижня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація