"Я не психанула": Мендель назвала причини звільнення з посади прессекретарки Зеленського

"Я не психанула": Мендель назвала причини звільнення з посади прессекретарки Зеленського

УНІАН

У Мендель через навантаження, зокрема, погіршилося здоров'я.

Юлія Мендель пішла з посади речниці президента Володимира Зеленського, зокрема, через погіршення стану здоров'я і досягнення поставленої нею мети на цій посаді.

Про це Мендель розповіла в інтерв'ю "КП в Україні".

Мендель каже, що звільнення - було її рішенням і воно не було спонтанним. Зокрема, вона обговорювала можливість свого звільнення з радником голови Офісу президента Михайлом Подоляком. Водночас, Мендель каже, що для президента Володимира Зеленського її рішення про звільнення було "до певної міри" несподіванкою, але "він все зрозумів".

"Це сталося на моє прохання. І я не психанула, не ухвалила рішення про звільнення моментально... Перша причина мого звільнення – здоров'я. Воно у мене дуже погіршилося. У мене навантаження було значно більше, аніж у будь-якого іншого прессекретаря. Я вже близько трьох місяців лікуюся. І думаю, що відновилася відсотків на 80", – заявила Мендель.

Другою причиною звільнення Мендель назвала досягнення поставлених нею цілей на цій посаді.

"Ну і друга причина: коли вже почалося лікування, я задумалася над тим, куди йти далі. Те, що хотіла зробити в Офісі, я зробила, налагодила систему. Мій послідовник, може, це і не оцінить, але точно знаю, йому буде набагато легше", – додала Юлія Мендель.

Як повідомлялося, 30 квітня стало відомо, що речниця президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель йде з посади. Надалі Мендель буде працювати позаштатною радницею керівника Офісу глави держави Андрія Єрмака.

Новим речником президента став Сергій Нікіфоров, який вже приступив до своїх обов'язків. Він вже навіть їздив у закордонну поїздку з президентом.

Нагадаємо, в 2019 році навколо Юлії Мендель спалахнув скандал, коли журналіст "Радіо Свобода" Сергій Андрушко хотів поставити Зеленському запитання, але Мендель відштовхнула його. Згодом Мендель пояснила, що журналісти не мають порушувати безпеку першої особи, а також повинні "бути цивілізованими". Після скандалу Мендель заявила про те, що на неї обрушилася хвиля цькування. 

А нещодавно Юлія Мендель заявила, що Росія не є монополістом на російську мову, і в Україні є "українська" російська мова. В ОП потім пояснили, що це є її приватна думка.

Новини України: речниця Володимира Зеленського Юлія Мендель іде з посади

Новини України: речниця Володимира Зеленського Юлія Мендель іде з посади
Наступна публікація