Я не в курсі, що у вас там когось змінюють-призначають. Нового "главу" Севастополя не пускали на катер

В окупованому Севастополі стався казус із так званим губернатором Овсянніковим.

В окупованому Севастополі нового призначеного у Кремлі губернатора Дмитра Овсяннікова не хотіли пропускати на перегляд параду до Дня ВМФ з катера для vip-персон.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook кримський блогер Олександр Кір'яков.

"Новий севастопольський губернатор.. і "місць немає на катері". Початок святкування Дня флоту, Графська пристань, всі дуже офіційні вже завантажилися на адміральський катер для відкриття параду. Неподалік інший катер для чиновників, політиків, гостей і теж дуже солідних, але саме на цьому перші 12 най-най. До трапу підходить новий губернатор Дмитро Овсянніков, і йому шлях перегороджує командир катера зі словами "Молодий чоловіче, я вас не пущу - місць немає і катер перевантажений! Куди ви всі!" – розповів він.

За словами блогера, після секундної паузи адмірал пояснив капітану, що чоловік є новим губернатором Севастополя, "два дні тому, як призначений".

"На що командир катера, а він не військовий.. відповідає сакраментальне – "Та ви що? Мєняйло – губернатор! Поміняли? Два дні тому? А я знаю.. У нас тут репетиції параду і підготовка свята цілодобово – я не в курсі, що у вас там когось змінюють-призначають. Мені катером керувати! Ну, якщо так, якщо новий губернатор – проходьте. Мій катер справляється з перевантаженнями не перший рік", – додав Кір'яков.

Своєю чергою так званий "губернатор" Овсянніков не знітився під час цього інциденту і, посміхнувшись, зійшов на адміральський катер, потиснувши руку капітанові.

"Фото зроблено в районі 9 ранку сьогодні 31 липня в Севастополі", - додав блогер, зазначивши, що "флотське місто, військовий - вони живуть за своїми правилами і законами".

Нагадаємо, раніше Путін позбавив окупований Крим федерального статусу і приєднав до Ростова-на-Дону. Очільником оновленого округу став Устинов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: