Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я не вірила своїй дитині": батьки побитих учителем дітей шоковані відеозаписом уроків репетитора-садиста з Одещини

Тато одного з побитих хлопців має намір позиватися до суду.

На Одещині жінка-репетитор б'є та принижує дітей, і це настільки набридло її учням, що вони зняли на відео поведінку вчительки. Після розголосу та скандалу в ситуації почала розбиратися поліція, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Виховні методи жінки – ляпаси, запотиличники, стусани та лайка. "Не можна лишати такі речі безкарно. Ця людина має бути покарана, і покарана дуже суворо", - вважає батько побитого хлопчика Геннадій Пастухов. Його заляканий син мовчав про побиття, як і більшість інших учнів, а ті, хто зважувався на відвертість, не зустрічали в батьків розуміння. "Я теж своїй дитині не вірила. Вона і мені, і батькові дитини втовкмачила, що та бреше. Вона гарний маніпулятор, навчилася свої вчинки приховувати", - каже мати побитої дитини Тетяна Вакуленко. "Батьки ніхто не вірив, доки не спливло оце відео. Я побачила – мені погано стало. Я одразу згадала, як я своїй дитині не вірила, коли вона приходила в сльозах – я її все одно відправляла на ці заняття", - розкаюється Олена Тютюнник.

Раїса Лавриненко досі викладає, журналісти натрапляють на учнів просто в неї вдома. Діти визнають, що вчителька била і їх, але виправдовують – не сильно, без синців. Сама ж репетитор пояснює, що так виховувала чесність і карала за брехню. Своєю роботою педагог пишається, а дітей, які виклали відео в мережу, називає зрадниками. Жінка пояснює, що стусанами давала раду учням, яких шкільні педагоги визнали безнадійними. "Мені 72 роки, я хочу потім перед Богом сказати: я зробила те, чого не зробив ніхто, я перехилила палку, як-то кажуть. Скоро мене там будуть судити", - показує на небо вчителька. Після скандалу та розголосу до неї вже навідалася поліція – правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом побоїв та мордування, хоча жодної заяви від батьків потерпілих дітей немає. Батько лише одного з хлопчиків, знущання над яким зафільмоване на відео, хоче позиватися суду.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

ВідеоНа Одещині викрили репетитора, яка била дітей під час занять

Поведінку жінки зафільмували самі діти. Вона спочатку трясе одного хлопчика, потім іншому учневі дає ляпаси, ображає та шарпає. Це відео зробили діти ще два роки тому, але тільки зараз його оприлюднили. Батьки побаченим обурені. Поліція за фактом знущань над дітьми відкрила кримінальне провадження. 72-річна жінка своєї провини не заперечує.

На Одещині викрили репетитора, яка била дітей під час занять

Залиште свій коментар

Вибір редакції