Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я не змогла б утримувати дитину на 36 тис. гривень: Новосад пожалілась на маленьку зарплату

Зараз їй вистачає грошей, але на майбутнє – ні.

Міністерка освіти і науки України Ганна Новосад заявила, що її заробітної плати у 36 тисяч гривень не вистачить на дитину, якщо вона її народить. Про це вона розповіла в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Новосад запитали, чи влаштовує її зарплата на посаді міністра. "Наразі моя зарплата на руки у середньому становить 36 тис. грн, це на 10 тис. грн менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, у мене немає часу ходити в кіно. Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то безперечно цього не вистачить", - відповіла вона.

За її словами, після завершення роботи у міністерстві вона не матиме заощаджень, бо зі своєї зарплати багато витрачає на поточні витрати, які потрібні на утримання офісу.

"Також у мене зараз немає сім'ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось утримуватиме мене, я повинна сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплату, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати", - заявила Новосад.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Новосад в грудні минулого року отримала 138 412 грн, зокрема надбавки – 42 412 грн та премії 96 000 грн. У вересні її заробітна плата становила 38 288 грн, в жовтні – 37 981 грн, в листопаді – 39 103 грн. Таким чином, середня плата за 2019 рік склала 63 446 грн.

Відео Кабінет міністрів офіційно оприлюднив зарплати членів уряду

Найбільш оплачуваним міністром є очільник міністерства внутрішніх справ - Арсен Аваков. Його середньомісячна зарплата  - сто тисяч гривень, а в грудні разом із преміями та надбавками він отримав майже вдвічі більше.  

Кабінет міністрів офіційно оприлюднив зарплати членів уряду

Залиште свій коментар

Вибір редакції