Я нікому не раджу тиснути на "Сильну Україну" - Тігіпко

Сергій Тігіпко розповів про серйозний тиск, який чиниться на його політичну силу у зв'язку з місцевими виборами, але переконаний, що труднощі лише загартують його однопартійців.

"Я нікому не раджу тиснути на "Сильну Україну", - заявив віце-прем'єр-міністр, лідер партії Сергій Тігіпко. Про це він сказав в ефірі "5 каналу".

За словами політика, ні для кого не секрет, що під час цієї виборчої кампанії на місцях здійснюється значний тиск з боку певних політичних сил. "Скажу відверто - тиск сильний, тому що деякі регіональні керівники поспішили взяти на себе завищені зобов'язання - набрати 70-80% голосів виборців, через це їм тепер доводиться так чинити", - сказав Сергій Тігіпко.

Політик впевнений, що нинішні труднощі його партійців тільки загартують. "Я вважаю, в політиці має бути конкуренція. Хто слабкий, той відійде, але в нас вже є багато молодих і цікавих людей, яких нічим не залякаєш, і завдяки їм викристалізовується потужна політична сила... А регіональним діячам я би радив стримати свій запал, тому що земля кругла, і все їм повернеться рано чи пізно. Тиснути на "Сильну Україну" я нікому не раджу", - сказав Тігіпко.

Він також повідомив, що з 12 жовтня йде у відпустку в уряді, щоб присвятити весь свій час виборчій кампанії. "Я піду у відпустку і використаю її на те, щоб рекламувати "Сильну Україну" по всій країні", - повідомив голова партії.

На його думку, ця кампанія є надзвичайно важливою, адже "Сильна Україна" вперше йде на вибори. "Нам потрібно зробити все, щоб люди дізналися про нашу політичну силу... Для мене партійний пріоритет перш за все. "Сильна Україна"- це не просто якийсь проект, я життя вкладаю в нього", - заявив Сергій Тігіпко.

Читайте також:

Путін назвав Тігіпка "хорошим товаришем" і покликав спільно інвестувати

Тігіпко: "Сильна Україна" націлена на ліберальні реформи, які потрібні країні

"Сильна Україна" йде у владу, щоб втілити інноваційні проекти в соціальній сфері, - експерт Тігіпка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: