Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я оптиміст". Порошенко розповів, що буде з Мінськими домовленостями після відставки Меркель

Він побажав Ангелі Меркель довгі роки бути лідером ФРН та Європи.

Імплементація Мінських домовленостей буде досягнута, у тому числі в складі Нормандського формату після відставки канцлера Німеччини Ангели Меркель.

Таку думку висловив президент України Петро Порошенко під час спільного брифінгу з лідеркою Німеччини.

"Бажаю пані канцлеру бути ще дуже довгі роки справжнім лідером Німеччини і справжнім лідером Європи. Я оптиміст і твердо наголошую, що нам вдасться забезпечити імплементацію Мінських домовленостей, зокрема у складі нормандського формату за участі нашого друга президента Франції", - сказав Порошенко.

Він додав, що також ефективно працює спецпредставник США щодо України Курт Волкер, а подальша окупація українських територій Росією є абсолютно безперспективною.

"У нас ефективно, як ви знаєте, працює Курт Волкер як представник Державного департаменту. Сьогодні ми відчуваємо підтримку всього світу. Продовження цієї окупації є абсолютно безперспективним. Росія вже все це зрозуміла. Росія платить високу ціну, не таку, як Україна, бо Україна втрачає життя найкращих своїх синів і доньок", - сказав президент.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що вони з канцлером Німеччини Ангелою Меркель засуджують проведення виборів в окупованому Донбасі, які заплановані на 11 листопада. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції