Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я особисто не хотів би ні мобілізації, ні воєнного стану" - Порошенко

Цьогоріч 50 тис. українських добровольців записалися в Збройні сили України.

Президент України Петро Порошенко заявив, що не хотів би оголошувати ні мобілізацію, ні воєнний стан, але вирішальна відповідь залежить від Кремля.

Про це глава держави сказав сьогодні, 6 вересня, під час виступу із щорічним посланням у Верховній Раді, передає УНІАН.

"Як верховний головнокомандувач я впроваджую курс на професіоналізацію війська, і на параді доповідав, що армія вже на 75% контрактна. Ця складова буде й надалі збільшуватися, і це потребуватиме подальшого удосконалення структури та збільшення розміру грошового забезпечення військовослужбовців", - зазначив президент.

За його словами, цьогоріч 50 тис. українських добровольців записалися в Збройні сили України. Саме тому з'явилася можливість демобілізувати одразу 5 хвиль мобілізації.

"Я особисто не хотів би ні мобілізації, ні воєнного стану, я бачу зовсім інший план для нашої країни. Але чи буде нова хвиля часткової мобілізації чи, не дай Боже, повна? Остаточна відповідь на це питання залежить від Москви", - додав Порошенко.

Як відомо, з 1 вересня узгоджено цілковитий режим тиші по всій лінії фронту. Станом на 15 годину представники ОБСЄ повідомили про те, що в цілому режим дотримано. 

Зі свого боку Ангела Меркель та Франсуа Олланд висловили сподівання, що це припинення вогню стане початком стійкого перемир'я.

Проте варто зазначити, що бойовики продовжують обстрілювати українські позиції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції