Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я радію, що цей гнійник відкрився": Амосова прокоментувала конфлікт навколо медуніверситету Богомольця

За її словами, відповідальність лежить на профільному міністерстві.

Міністерство охорони здоров’я тимчасово відсторонило від посади ректора Національного медичного університету Катерину Амосову. Скандал розгорівся через ліцензійний іспит "Крок" для стоматологів, який відбувся в усіх медичних вишах країни, крім університету імені Богомольця, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Міністерство звинувачує в зриві екзамену ректора та підозрює корупцію в медуніверситеті. "Саме "Крок" не дає можливості продати диплом тим, хто не вчився, тому він може багатьом не подобатися. З усіх університетів  лише національний медичний університет не сприяв і не забезпечив проведення іспиту. У зв’язку з цим ми відсторонили ректора Катерину Амосову", - заявив заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.

ВідеоУніверситет Богомольця потрапив у черговий скандал

Міністерство охорони здоров’я тимчасово відсторонило від посади ректора Національного медичного університету Катерину Амосову. Скандал розгорівся через ліцензійний іспит "Крок" для стоматологів, який сьогодні відбувся в усіх медичних вишах країни, крім університету імені Богомольця. Міністерство звинувачує в зриві екзамену ректора Катерину Амосову, що може свідчити про корупцію в медуніверситеті. Натомість, Катерина Амосова переконує, що МОЗ не виділяє кошти на оплату тестування з бюджету.

Університет Богомольця потрапив у черговий скандал

Натомість Амосова переконує, що МОЗ не виділяє коштів на оплату тестування з бюджету, а власні прибутки вишу примушує перераховувати Центру оцінювання в незаконний спосіб. Ректор також звинувачує в корупції чиновників відомства, а інформацію збирається передати до НАБУ. "Я радію, що цей гнійник відкрився. Кошторис вишів затверджує МОЗ. У наш кошторис на 2018 рік ми подали 450 тисяч гривень для оплати послуг з тестування. Знаєте, скільки виділило МОЗ? 300 гривень", - пояснила Амосова. 

Тим часом у МОЗ уже створили комісію для розслідування ситуації. Крім Амосової, від виконання обов'язків тимчасово відсторонили директора Центру тестування МОЗ Ірину Булах. Для студентів буде призначена інша дата для складання ліцензійного іспиту. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції